MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Kaczor BRS pewnie wygrywa z Jasiem Kapelą mimo odjęcia dwóch punktów!

PRIME MMA 8: Kaczor BRS pewnie wygrywa z Jasiem Kapelą mimo odjęcia dwóch punktów!

Kolejną walką gali PRIME MMA 8, której zasady były bardzo egzotyczne było starcie Jasia Kapeli z Kaczorem BRS. Piszemy o egzotycznym starciu bowiem o formule walki w trzeciej rundzie miał zdecydować… rzut monetą!

PRIME MMA 8

Wcześniejsze rundy miały natomiast odbyć się na zasadach MMA (pierwsza) i K-1 (druga).

Jak ci zawodnicy zaprezentowali się w klatce?

PRIME MMA 8 PPV

Na początku walki Jaś Kapela próbował obalić rywala, ale Kaczor BRS zdołał go przetoczyć. Kapela jednak nie spoczął na laurach i przycisnął się do tułowia Kaczora BRS. Kapela jednak znalazł się na plecach, a cięższy po 10 kilogramów rywal dociskał go i próbował skontrolować w parterze. Ale zamiast kontrolować, to nadział się na trójkąt nogami. Jasiowi ta technika jednak nie wyszła. Koniec rundy to obijanie twarzy Kapeli przez Kaczora BRS.

Druga runda to już walka na zasadach K-1, czyli w formule, która na papierze faworyzowała Kaczora BRS. Już na początku walki Kaczor BRS posłał Kapelę na deski, ale zaraz po tym wyprowadził nielegalne kopnięcie na głowę rywala. Kaczor BRS otrzymał karę w postaci odjęcia dwóch punktów od sędziego za nielegalne kopnięcie. Po wznowieniu walki Kaczor BRS postawił wszystko na jedną kartę i zasypał Jasia Kapelę ciosami. Ten dwukrotnie padł na matę i za drugim razem już nie wstał.

Wielka i ważna wygrana Kaczora BRS!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis