MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 7 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

PRIME MMA 7 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

PRIME MMA 7 PPV. Czas na dobre rozpocząć 2024 rok. Gala PRIME 7 już za rogiem, dlatego zapinamy pasy, siadamy wygodnie w fotelu i oglądamy! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

PRIME MMA 7 PPV
Foto: PRIME MMA 7 PPV

PRIME MMA 7 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME MMA 7: Kiedy gala?

W walce wieczoru emocje sięgają zenitu. Choć nic na to nie wskazywało, to zdecydowanie jeden z mocniejszych konfliktów ostatnich miesięcy. Pewne jest jedno – ani Jacek Murański, ani Paweł Jóźwiak nie zamierzają odpuścić, a to zwiastuje fajerwerki.

Nie wiadomo, z kim dokładnie zmierzy się Natan Marcoń, co nie zmienia faktu, że obecność młodziana mocno podbija zainteresowanie całym wydarzeniem. W ostatnim czasie Marcoń wzniósł się na wyżyny popularności, a on zapowiada, że to dopiero początek!

PRIME: Gdzie oglądać?

Kasjusz Życiński, bądź co bądź, przegrał ostatnie dwie walki, przez co bardzo dużo stracił w oczach widzów. Nie ma już miejsca na pomyłkę. Kasjusz musi dzisiaj wygrać z Adamem Soroko, aby zachować status króla.

Fani freaków zacierają rączki, jednocześnie żądając sobie pytanie: kto wygra Igrzyska Gladiatorów? Ja nie wiem, ale na odpowiedź wcale nie trzeba długo czekać, bo gala PRIME 7 już za kilka godzin!

O, jeszcze sportowa walka. Tak, tak – Erko Jun i Paweł Trybała wezmą się za łby, wobec czego powinniśmy zobaczyć krwawą jatkę. Czy tak rzeczywiście będzie? Zobaczymy wieczorem.

Michał Cichy, nasz redakcyjny kolega, ponownie zawędrował do klatki, w której stanie w bitewne tany z Markiem Jówko. Michał, trzymamy kciuki!

Wielki Bu vs. Dwóch ochroniarzy, czyli banda łysego na jednego. Ciężko przewidzieć, kto wygra, chyba trzeba to po prostu obejrzeć.

PRIME MMA 7: Data, miejsce, godzina

Gala CLOUT MMA 3 już dzisiaj w Koszalinie, legendarnym miejscu na mapie freak–fight! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

PRIME MMA 7: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ]. Życzymy miłej zabawy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis