MMA PLNajnowszeBez kategoriiPRIME MMA 4: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

PRIME MMA 4: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

PRIME MMA 4 już jutro! Czwarta gala jednej z największych freak fightowych organizacji zawita do Szczecina. PRIME MMA 4: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Tutaj opiszemy wszystko! Warto dodać, że główną walką gali jest super zapowiadające się starcie Don Kasjo z Popkiem.

PRIME MMA 4: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV
Foto: PRIME MMA 4: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Gala PRIME MMA 4 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME MMA 4: Kiedy gala?

Na Show, które odbędzie się 26 listopada w Szczecinie zobaczymy aż 10 walk. Pierwszą z nich będzie starcie ochroniarza oszusta z tindera z aktorem znanym między innymi z filmu Pitbull Rafałem Gawronem.

Drugim pojedynkiem będzie walka piosenkarzy disco polo w której pogromca Jasia Kapeli, “Skolim” zmierzy się z debiutującym w Prime “Księciuniem”.

PRIME MMA 4: Gdzie oglądać?

W kolejnym starciu dobrze znany z występów w Prime MMA Adrian Cios, podejmie rekawice z byłym zawodnikiem organizacji FAME MMA, Sashą.

Następnie przejdziemy do pojedynku dwóch kontrowersyjnych zawodników – Robaliniego i Tomka Olejnika, którzy nie zaznali jeszcze wygranej we freak fightowych klatkach.

PRIME MMA 4: Data, miejsce, godzina

Jedną z dwóch walk pań na gali to starcie pięściarki Ewy “Tygrysicy” Piątkowskiej ze znaną ze sportów siłowych Anią Andrzejewską.

PRIME MMA 4: Transmisja w PPV

Po walce Pań na Prime MMA zaczną się prawdziwe emocje! W kolejnych walkach wystąpią Adam Soroko, który zmierzy się ze Stiflerem. Następnie miało dojść do walki Normana Parke z synem Mirka Oknińskiego, Adamem, niestety Irlandczyk na dzień przed walką stwierdził, że nie zawalczy z niewiadomych powodów. Na gali zobaczymy jeszcze walki Bagiety z Kamerzystą, Zusje z Godlewską oraz emocjonujący pojedynek wieczoru w którym na zasadach bokserskich zmierzy się Don Kasjo z Popkiem. Dostęp do PRIME MMA 4 PPV można kupić TUTAJ!.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis