MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 8 odbędzie się zgodnie z planem! Znamy nowe miejsce organizacji imprezy!

PRIME 8 odbędzie się zgodnie z planem! Znamy nowe miejsce organizacji imprezy!

Freakowa gala PRIME 8 choć z kłopotami, to finalnie odbędzie się zgodnie z planem! Właśnie poznaliśmy nowe miejsce organizacji tej wyczekiwanej przez kibiców dymów i słownej patologii imprezy!

PRIME 8 odbędzie się

Gala PRIME 8 zaplanowana jest na dzień 13 kwietnia. Pierwotnie impreza ta miała odbyć się w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim, ale finalnie miasto-gospodarz tej imprezy będzie zupełnie inne.

Wszystko przez sprzeciw właścicieli Areny Gorzów, którzy nie chcieli przykładać ręki do imprezy, w której udział weźmie skazany wyrokiem sądu youtuber Kamerzysta.

PRIME 8 odbędzie się zgodnie z planem! Znamy nowe miejsce organizacji imprezy!

Teraz natomiast już wiemy gdzie konkretnie odbędzie się gala PRIME 8. Miastem-gospodarzem będzie Warszawa, a sama gala odbędzie się w Studiu Polsatu:

“GALA PRIME 8: ZADYMA 2.0 ODBĘDZIE SIĘ W WARSZAWIE! Już 13 KWIETNIA widzimy się w WARSZAWIE w STUDIU POLSATU. Bilety na galę będziecie mogli kupić o godzinie 18:00 na http://Eventim.pl

Do zobaczenia na miejscu!

Nie przegap ósmej gali PRIME, w której zobaczymy między innymi KASJUSZA, TAŃCULĘ, BAGIETĘ, DARO LWA, PARAMAXILA, JAPCZANA, PREZESA, OLEJNIKA oraz wielu innych ciekawych zawodników!

Dodatkowo na gali odbędzie się kontynuacja IGRZYSK GLADIATORÓW, czyli walki 2 vs 2. Pary zostaną wylosowane podczas DRUGIEJ KONFERENCJI, pojedynki odbędą się na zasadach: BOKS, NO LIMIT | MAŁE RĘKAWICE

Przypominamy, że walką wieczoru gali PRIME 8 będzie starcie między Don Kasjo a Arkadiuszem Tańculą. W rozpisce tego wydarzenia znajdują się także tacy zawodnicy jak: Paweł Jóźwiak, Łukasz Lasik, Bagieta, Jaś Kapela czy Daro Lew.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis