MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 7: Olejnik i Puszbarber mieli problemy pokonać charakternego ”Dredziastego” w turnieju!

PRIME 7: Olejnik i Puszbarber mieli problemy pokonać charakternego ”Dredziastego” w turnieju!

Rozpoczęła się gala PRIME SHOW MMA 7 w Koszalinie. Coś nowego! Freakowa organizacja postanowiła zrobić turniej walk 2 vs 2. To jest kolejne szaleństwo, które miało miejsce w naszym kraju. Wygrali faworyci – Tomasz Olejnik i Adrian ”Puszbarber” Salwa. Warto jednak nadmienić, że ”Dredziasty” pokazał charakter.

PRIME

Tomasz Olejnik: Olejnik jedyne zwycięstwo odnotował w listopadzie 2022 roku, gdy na PRIME SHOW MMA 4 wygrał już po 47-sekundach z Patrykiem ”Robalinim” Śliwą. Od tego czasu Olejnik stoczył trzy walki, które kończyły się kolejnymi szybkimi przegranymi przed czasem. Tomasz niespodziewanie wystąpił na gali FAME MMA, gdzie skrzyżował rękawice z Wojciechem Golą.

Puszbarber: Ma za sobą pięściarską przygodę – toczył, bowiem walki amatorskie. Salwa w freak fightach odnotował dwie walki, gdy przegrał bliską walkę z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim. W ostatnim starciu Salwa przegrał po całym dystansie z byłą mistrzynią świata – Ewą ”Tygrysicą” Piątkowską.

Dredziasty: Węzka do tej pory stoczył jedną walkę. Miała ona miejsce na High League 2, gdy zmierzył się z faworyzowanym Jakubem Nowaczkiewiczem. Hubert dość niespodziewanie początkowo sprawiał problemy Jakubowi, który ostatecznie w drugiej rundzie zastopował rywala.

Maciej Wiewiórka: Jedyną swoją walkę stoczył na ostatniej gali PRIME SHOW MMA. Co ciekawe ”Ojciec Wiewióra” to pierwsza osoba, z którą w klatce wygrał Jacek ”Muran” Murański. Warto zaznaczyć, że ”Muran” zrobił to szybko i łatwo. Maciej w tym zestawieniu nie miał nic do powiedzenia.

Szaleństwo!

”Puszbarber” ruszył od razu do przodu i zaatakował dwóch rywali. Ostatecznie Olejnik szybko obalił ”Ojca Wiewióra”, który był bezradny. Tomasz szybko zdobył dosiad, a w nim zastopował ciosami oponenta. ”Puiszbarber” w stójce szukał skończenia, ale ”Dredziasty” wchodził w wymiany.

”Ojciec Wiewióra” przegrał, a wtedy Olejnik i ”Puszbarber” ruszyli na charakternego Węzkę, który robił co mógł, aby wytrwać. Był sprowadzony do parteru, duszony, a przez drugiego freak fightera obijany w tułów. W końcu sędzia przerwał walkę 2 vs 1… choć zmęczony Olejnik i ”Puszbarber” mieli problemy ze skończeniem rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis