MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 7: Natan Marcoń pewnie pokonał lżejszego o prawie 30 kilogramów Bagietę

PRIME 7: Natan Marcoń pewnie pokonał lżejszego o prawie 30 kilogramów Bagietę

Za nami jedna z najgłośniejszych walk całej gali PRIME 7, która dzisiaj odbywa się w Koszalinie! Tym razem w klatce pojawili się: Natan “Bóg Estetyki” Marcoń i Michał “Bagieta 2.0” Gorzelańczyk. Starcie to odbyło się w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

PRIME 7: Natan Marcoń

Co ciekawe, dla Bagiety była to druga walka tego wieczora. Wcześniej bowiem wygrał decyzją sędziów po wyczerpującej walce z Jasiem Kapelą.

Mimo zmęczenia i mimo kłopotów zdrowotnych, Bagieta wszedł do klatki i chciał zmierzyć się z większym, cięższym i silniejszym Natanem Marconiem.

PRIME MMA PPV

W klatce natomiast Marcoń mocno i agresywnie ruszył na Bagietę. Gorzelańczuk próbował odpłacać się silniejszemu i cięższemu “Bogowi Estetyki”. Bagieta starał się przetrwać, ale miał wyraźne problemy z naporem Marconia. Po nieco ponad minucie został liczony po raz pierwszy. Wrócił do walki i szukał swoich szans obszernymi sierpowymi, ale na Marconia, który ważył prawie 30 kilogramów więcej od Bagiety, nie robiły te ciosy wrażenia. Po chwili naporu Bagiety, Marcoń znowu ruszył z potężnym atakiem i znowu zmusił sędziego do przerwania i liczenia. Po wznowieniu walki Marcoń ponownie ruszył agresywnie na Gorzelańczyka i na pięć sekund przed końcem walki posłał Bagietę na deski po raz trzeci.

Ostatecznie Natan Marcoń wygrał z Bagietą przez TKO w pierwszej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis