MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 7: Haras bliski przegranej z Lasikiem! Ostatecznie wygrywa walkę 2 vs 2 razem z ”Młodym Magicalem”!

PRIME 7: Haras bliski przegranej z Lasikiem! Ostatecznie wygrywa walkę 2 vs 2 razem z ”Młodym Magicalem”!

Poznaliśmy drugą drużynę finalistów turnieju ”Igrzysk Gladiatorów” podczas gali PRIME SHOW MMA 7 w Koszalinie. Dawid Haras i Łukasz ”Magical Jr” Malankowski wygrywają w drugim pojedynku turnieju ”Igrzyska Gladiatorów”. Łatwo nie było, bowiem Ronaldo ”Czarny Polak” postawił twarde warunki.

PRIME

Magical Jr: Dość niespodziewanie ogłoszono jego debiut w freak fightach. Jest on znany jako brat popularnego lata temu w internecie – Daniela Magicala. Łukasz miał zawalczyć na PRIME, a ostatecznie w Clout skrzyżował rękawice z Adrianem Ciosem. Adrian ciągle obalał i kontrolował walkę z góry. W trzeciej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Dawid Haras: Polak liczy na pierwsze zwycięstwo w swojej przygodzie ze sportami walki. Dawid ma najgorszy rekord w historii polskiego MMA. Haras stoczył 20 walk i wszystkie przegrał – w tym za każdym razem przed czasem. Warto jednak zaznaczyć, że Haras walczył z prawdziwymi zawodowcami jak Łukasz Witos, Patryk Rogóż czy Mateusz Zawadzki.

Jakub Lasik: Lasik w 2022 roku dostał dwie walki w organizacji PRIME SHOW MMA. Kuba wraz z kolegą Rafałem Pazikiem zmierzył się z Alanem Kwiecińskim w formule K-1. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” szybko zdemolował bezradnego wtedy Lasika, a następnie bardziej twardego Pazika.  Ostatni start Lasik odnotował na gali PRIME SHOW MMA 3. Wyglądało to jeszcze gorzej… Była to pierwsza walka w budce telefonicznej w Polsce. ”Kamerzysta” bez problemów szybko pokonał przeciwnika.

Ronaldo Miranda: Angolczyk pojawił się na jednej z konferencji prasowych, gdzie postanowił pod szczypać jednego z freak fighterów. Włodarze postanowili dać mu szansę. Debiut nastąpił na 5 edycji, gdy po minucie i 25-sekundach wygrał z Tomaszem Olejnikiem. Szybko była kolejna walka, ale tym razem musiał uznać wyższość Damiana Kasprzaka.

Co tu się działo XD

Lasik zdobył szybko obalenie – miał dosiad i był też zza plecami rywala. Haras przeżywał ciężkie chwile, ale widzieliśmy ”słipa”. Haraś był z góry i coraz bardziej rozpuszczał ręce.

Z drugiej strony ”Magical Jr” wymieniał się sierpami z ”Czarnym Polakiem” – z obu stron były dobre momenty.

Haras bił cios za ciosem, a Lasik był kompletnie zmęczony. Sędzia w końcu przerwał walkę. Ronaldo został sam czyli była to walka 2 vs 1. ”Czarny Polak” pokazał charakter i zapraszał rywali do wymian ciosów. Haras w pewnym momencie został wycięty kopnięciem.

Było nielegalne kolano, więc Ronaldo miał czas na dojście do siebie. Angolczyk był niesiony dopingiem i podjął dalej rywalizację. Walka przeniosła się do parteru, a tam szukał duszenia na Harasiu. W tym czasie ”Młody Magical” odpowiadał ciosami. Było ich zbyt wiele, więc w pewnym momencie Piotr Michalak wkroczył i przerwał walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis