MMA PLNajnowszeDon KasjoPRIME 7: Don Kasjo już w styczniu wraca do klatki! Przeciwnikiem Adam Soroko!

PRIME 7: Don Kasjo już w styczniu wraca do klatki! Przeciwnikiem Adam Soroko!

Już trzynastego stycznia w Koszalinie odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 7. Poznaliśmy jedną z głównych walk zbliżającego się wydarzenia. Kasjusz Życiński szybko wraca do klatki i będzie chciał odbudować się po ostatnich przegranych. ”Don Kasjo” skrzyżuje rękawice z Adamem Soroko, a formuła walki zaskoczy wielu fanów freak fightów.

Kasjo

Kasjusz będzie chciał odbudować się po ostatnich dobitnych przegranych przed czasem. Życiński wysłuchał kibiców i zdecydował się na walki w małych rękawicach. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość Dominika ”Japońskiego Drwala” Zadory oraz Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Soroko stoczył trzy pojedynki w organizacji PRIME SHOW MMA. W ostatnim nie brakowało zwrotów akcji i emocji. Adam ostatecznie już w pierwszej rundzie przegrał z Mateuszem Leśniakiem.

Don Kasjo-Soroko!

Takie zestawienie zobaczymy już trzynastego stycznia w Koszalinie. Co ciekawe Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Adamem Soroko nie w boksie, a w formule K-1.

DON KASJO vs SOROKO | K-1, MAŁE RĘKAWICE TO SIĘ DZIEJE! @donkasjo stanie do walki w formule K-1 z @sorokoadam13 . Ostatni występ Kasjusza w innej formule niż boks miał miejsce na początku 2020 roku. Wiemy, że Król uwielbia wyzwania i tak jest i tym razem Adam przegrał swoją ostatnią walkę na poprzedniej gali PRIME z Tarzanem, ale nie zapominajmy o jego pojedynku w formule K-1 na THE WAR, gdzie zaskoczył wszystkich legendarnym SOCCER KICKIEM! Pewnie zgadzamy się, że wszyscy oczekiwaliśmy zmiany formuły walki Kasjusza. Ten niesamowity pojedynek będziecie mogli obejrzeć już 13 stycznia, a już we wtorek chłopaki porozmawiają sobie podczas PIERWSZEJ KONFERENCJI PRIME Jak myślicie, KTO WYJDZIE ZWYCIĘSKO? DON KASJO CZY SOROKO?

💣 DON KASJO vs SOROKO | K-1, MAŁE RĘKAWICE 💣TO SIĘ DZIEJE! 🤯 @donkasjo stanie do walki w formule K-1 z @sorokoadam13 ….

Posted by PRIME SHOW MMA on Sunday, December 31, 2023

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis