MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 7: Bagieta 2.0 ma już 2-0 w walkach z Kapelą! Jaś po decyzji sędziów krzyczał: Złodzieje!

PRIME 7: Bagieta 2.0 ma już 2-0 w walkach z Kapelą! Jaś po decyzji sędziów krzyczał: Złodzieje!

Za nami kolejna głośna walka gali PRIME 7, która dzisiejszego wieczora odbywa się w Koszalinie. Tym razem w klatce na przeciwko siebie stanęli Michał “Bagieta” Gorzelańczyk oraz Jaś Kapela.

prime 7 bagieta

Starcie to było rewanżowym pojedynkiem za walkę, która odbyła się na gali PRIME 5. Wówczas Bagieta pokonał Jasia Kapelę po drugiej rundzie, kiedy publicysta nie był w stanie kontynuować walki i ją poddał.

Jak wyglądał rewanż między tymi freak fighterami?

PRIME MMA PPV

Walka zaczęła się od… zapasów! Bagieta szybko próbował obalić Kapelę i mu się to udało, ale naraził się na przetoczenie. Kapela przez chwilę dominował, ale dał się zepchnąć. Później pozycję dominującą zdobył Bagieta i próbował z góry i poddać i wyrządzić mocną krzywdę w głowie rywala. Ostatecznie jednak obaj dali z siebie wszystko, ale żaden z nich nie zdołał zakończyć tej walki w pierwszej odsłonie.

W drugiej rundzie Bagieta szybko posłał rywala na matę, ale potem sam znalazł się w parterze w dość niespodziewanych okolicznościach. Jednak wszystko w tej walce zmieniało się jak w roller costerze, więc po chwili Bagieta miał Kapelę w parterze i szukał poddania. Tego jednak nie znalazł. Nie w tej odsłonie.

W trzeciej rundzie to Jaś Kapela wyraźnie przeważał nad Bagietą. Najpierw go obalił, a potem znęcał się nad nim będąc na górze i zasypując rywala gradem ciosów z tej płaszczyzny. Wyraźna dominacja Jasia Kapeli w tej odsłonie.

Ostatecznie walka ta dotrwała do końcowego gongu. O zwycięzcy zadecydowali sędziowie, a ci wskazali jako wygranego Michała Gorzelańczyka!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis