MMA PLNajnowszeClout MMAPrezes FEN Paweł Jóźwiak rzucił się na Adriana Ciosa! Będzie chciał zrobić mu krzywdę na Clout MMA 4 [WIDEO]

Prezes FEN Paweł Jóźwiak rzucił się na Adriana Ciosa! Będzie chciał zrobić mu krzywdę na Clout MMA 4 [WIDEO]

Wczoraj odbył się program ROAST przed nadchodzącą wielkimi krokami galą Clout MMA 4. Podczas tego wydarzenia Prezes FEN – Paweł Jóźwiak rzucił się na Adriana Ciosa, chcąc zrobić mu krzywdę.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak

Shota z tej sytuacji zamieścił w serwisie X twitterowicz o nazwie NIESŁON.

Przypominamy, że gala Clout MMA 4 odbędzie się już w sobotę 9 marca. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie pojedynek Lexy Chaplin z Martą Linkimaster Linkiewicz. W karcie walk znajduje się także głośne i długo wyczekiwane w świecie freaków starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak rzucił się na Adriana Ciosa!

Wracamy jednak do wczorajszej konfrontacji słownej bohaterów innej walki z fight cardu gali Clout MMA 4 – Prezesa FEN Pawła Jóźwiaka i Adriana Ciosa.

Zawodnicy ci nie ukrywają wzajemnej niechęci względem siebie, co skutkuje takimi, a nie innymi sytuacjami:

Przypominamy, że Paweł Jóźwiak wejdzie do klatki Clout MMA 4 po porażce niejednogłośną decyzją sędziów z Jackiem Murańskim. Wcześniej Prezes FEN musiał uznać wyższość Boxdela, z którym przegrał na gali FAME Friday Arena 2. Jóźwiak zatem będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę w walce z Adrianem Ciosem.

A to może nie być łatwe, bowiem Cios nawet jak przegrywa, to ma patent, by walki wygrywać. Tak było dwukrotnie w walce z Marcinem Najmanem, który zasypywał go ciosami z góry, ale Adrian Cios tak umiejętnie się przekręcał, że “El Testosteron” trafiał w tył głowy, za co został zdyskwalifikowany. Cios na ten moment może pochwalić się serią trzech wiktorii z rzędu.

Komu będziecie kibicować w tej walce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis