MMA PLNajnowszeMarcin PrachnioPrachnio poznał szczegóły kolejnej walki w UFC! Polak zmierzy się z byłym rywalem Błachowicza!

Prachnio poznał szczegóły kolejnej walki w UFC! Polak zmierzy się z byłym rywalem Błachowicza!

Wiemy, kiedy swój kolejny pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy nasz reprezentant Marcin Prachnio (16-7). Polak walczący w kategorii półciężkiej wystąpił dziesiątego lutego na gali w Las Vegas. Prachnio tym razem skrzyżuje rękawice z byłym rywalem Jana Błachowicza.

Marcin Prachnio

W main evencie zobaczymy walkę w kategorii średniej pomiędzy Jackiem Hermanssonem (23-8), a Joe Pyferem (12-2). Amerykanin tym samym stanie przed szansą mocnego i szybkiego skoku do czołówki tej kategorii.

35-latek stoczy swój dziewiąty pojedynek w największej organizacji na świecie. Marcin w ostatnim czasie walczy ze zmiennym szczęściem. W tym roku stoczył dwie walki. Polak wystąpił w lutym, gdy pewnie zdominował i wypunktował Williama Knighta. Ostatni start odnotował na numerowanej gali UFC 290, gdy w trzeciej rundzie poddał go Vitor Petrino. Brazylijczyk bez wątpienia jest nowym odkryciem i talentem, o którym być może niedługo będzie głośno.

Znamy szczegóły!

Marcin Prachnio dziesiątego lutego w Las Vegas stoczy swój dziewiąty pojedynek w UFC. Polak zmierzy się z Devinem Clarkiem (14-8).

 “Brown Bear” również nie ma w ostatnim czasie dobrej serii, więc potencjalna kolejna porażka może zdecydować o zwolnieniu. Devin w naszym kraju jest przede wszystkim znany z 2017 roku, gdy na gali w Polsce został poddany z rąk Jana Błachowicza. 

Clark walczył z takimi zawodnikami jak Aleksandar Rakić, Anthony Smith czy wspomniany Jan Błachowicz. W tym roku Clark pokonał na punkty Da Un Junga, a na UFC 288 przegrał przed czasem z Kennedy Nzechukwu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis