MMA PLNajnowszePrime MMAPPV Prime MMA 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV Prime MMA 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV PRIME MMA 4 już dzisiaj. Na gali, która odbędzie się w Szczecinie zobaczymy aż 10 pojedynków freak fight. Transmisja gali nie jest darmowa i będzie można ją wykupić na dedykowanej platformie organizacji. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Komplet informacji znajdziecie poniżej.

PPV PRIME MMA 4
Foto: PPV PRIME MMA 4

Gala PRIME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV PRIME 4: Gdzie oglądać?

Konflikt Ochroniarza Oszusta z Tindera z Rafałem Gawronem nabiera na sile. Panowie znowu starli się miedzy sobą na ważeniu przed czwartą edycją gali. Musiała interweniować ochrona. Kałuski nie krył irytacji zaistniałą sytuacją.

Interesująco zapowiada się pojedynek dwóch byłych zawodniczek organizacji FAME MMA – Zusje z Esmeraldą Godlewską. Nie będzie to jednak jedyny pojedynek kobiet na gali, gdyż na Prime MMA 4 dojdzie do walki Ewy “Tygrysicy” Piątkowskiej z Anną Andrzejewską.

Nie można też nie wspomnieć o walkach Adama Soroko ze Stiflerem oraz Bagiety, który jest w mocnym konflikcie z Kamerzystą. Jedno jest pewne, na czwartej edycji gali dojdzie do wielu emocjonujących walk, w których zobaczymy duże dymy!

Na gali Prime MMA 4 odbędzie się walka wieczoru, która z pewnością jest jedną z lepszych walk zestawionych na galach freak fight. Znany i popularny raper Popek, zmierzy się z jednym z włodarzy organizacji Kasjuszem Życińskim. Starcie to odbędzie się na zasadach bokserskich.

PPV PRIME MMA 4: Cena, ile kosztuje?

Galę PRIME MMA 4 można oglądać tylko i wyłącznie na oficjalnej platformie organizacji primemma.tv. Tam do wyboru mamy dwie subskrybcje – tanszą oraz droższą.

W cenie 34,99 zł mamy możliwość oglądnięcia gali w gorszej jakości bez dodatkowych bonusów z dostępem na 24 godziny, natomiast za 39,99 zł oglądniemy PRIME MMA 4 w jakości Full HD, a także będziemy mogli cieszyć się materiałem aż 7 dni po zakończeniu widowiska. W cenie droższej licencji dostaniemy też dostęp do Strefy Cringu oraz dodatkowych atrakcji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis