MMA PLNajnowszeGROMDAPPV GROMDA 13: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV GROMDA 13: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV GROMDA 13 DON DIEGO vs BALBOA już w ten piątek! Czas wyłonić największego bitnika w historii walk na gołe pięści! Historyczne starcie będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać gale? Cena za transmisje? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić krwawego piątku.

PPV GROMDA 13
Foto: PPV GROMDA 13

GROMDA 13 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV GROMDA 13: Gdzie oglądać?

To będzie historyczna gala! Dwóch niepokonanych zawodników spotka się, aby wyłonić największego twardziela w elitarnym klubie GROMDA. Kto zostanie mistrzem walk na gołe pięści? Dowiemy się już dzisiaj!

Trzynasta edycja brutalnych walk na gołe pięści, zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Ściągnięto największych barbarzyńców, jacy stąpają po tej ziemi!

Jednym z nich jest Valentin “French King” Vauthiers. Bił się dla takich organizacji jak King of the Streets i BFBA. Paryski chuligan ma zamiar zdemolować swoich przeciwników i pokazać kto tu rządzi.

Jego rodak i zarazem następny zawodnik Paul “Bichet Paris” Bichet nie boi się niczego i nikogo. Szalony Francuz spróbuję powybijać kilka zębów rywalom.

Kolejnym zawodnikiem będzie Łukasz “GOAT” Parobiec, który po raz kolejny zamelduje się w ringu GROMDY. Parobiec wygrał na gali GROMDA 9 czwarty turniej walk na gołe pięści, zgarniając przy tym 100 tysięcy złotych. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do bitki!

Do ringu wróci również uczestnik pierwszej GROMDY Rafał “Łazar” Łazarek. Zawodnik z Trójmiasta w żadnej walce nie kalkuluje. Rusza na rywala jak wściekły byk, próbując urwać głowę każdym ciosem. Czeka nas krwawe widowisko!

GROMDA 13: Cena, ile kosztuje?

Gale GROMDA 13 możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy GROMDA.TV Wystarczy założyć konto, wybrać pakiet, zapłacić i gotowe!

Gale GROMDA 13 możecie nabyć w trzech pakietach cenowych. W najniższym za 34,99 dostaniemy transmisje gali w jakości 720p i dostęp do widowiska 24 godziny po zakończonej gali. Za pakiet premium zapłacimy 39,99 zł co przełoży się na oglądanie gali w lepszej jakości 1080p oraz dostęp do gali przez okrągły tydzień. Natomiast w najdroższej opcji za 44,99 otrzymamy transmisje jak wyżej oraz dodatkowo możliwość oglądnięcia gali GROMDA 12.

Zobacz także:

Denis Labryga vs Dawid Załęcki na HIGH LEAGUE 7!

Organizacja High League ogłosiła kolejne zestawienie na zbliżającą się galę. Według nas będzie to genialna walka! W rezultacie może być ciekawiej niż z Denisem Załęckim!
Denis Labryga skrzyżuje rękawice z Dawidem Załęckim w formule K1-małe rękawice. Bez wątpienia czeka nas świetna walka!

Trener Szyszka ostro o Oknińskim: Przechodził ze spuszczoną głową, jest mocny tylko w Internecie!

Przemysław Szyszka udzielił wywiadu dla naszego portalu. Michał Cichy zapytał między innymi o konfrontacje z Mirosławem Oknińskim. Zobaczcie, co trener Szyszka miał do powiedzenia na ten temat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis