MMA PLClout MMAPPV CLOUT MMA 1: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV CLOUT MMA 1: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV CLOUT MMA 1 już 5 sierpnia! Nowa organizacja freak-fightowa wchodzi do gry! Czy CLOUT MMA sprosta wyzwaniu? Dowiemy się już wkrótce! Galę CLOUT MMA 1 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego wydarzenia.

CLOUT MMA 1 PPV
Foto: Facebook CLOUT MMA

CLOUT MMA 1 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 1: Gdzie oglądać?

Jakby powiedział Tomasz Hajto – truskawka na torcie. Najważniejsza walka wieczoru. Pojedynek Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Konflikt, który rozpoczął się przez telefon, a skończy w klatce. Musicie to zobaczyć!

Drugie danie główne, czyli walka piłkarza z siatkarzem. Zbigniew Bartman postara się zaserwować Tomaszowi Hajto brutalny nokaut! Z kolei były reprezentant Polski w piłce nożnej, będzie chciał wejść z buta do nowej dla siebie dyscypliny sportu.

Pojedynek, który zdecydowanie wzbudza najwięcej kontrowersji – Nikita vs. Monika Laskowska. Na konferencjach panie nie szczędziły sobie ostrych słów, czy tak samo będzie w klatce?

Tomasz Sarara we freakach! Sarara po nieudanej przygodzie z federacją KSW – wraca do kickboxingu. Początkowo Tomasz miał zmierzyć się z Michałem Pasternakiem, jednak przez zawirowania związane z HIGH LEAGUE – starcie nie doszło do skutku.

Ostatecznie rywalem Sarary został Jay Silva, którego polskim kibicom nie trzeba przedstawiać Ba! Walki z Michałem Materlą znają chyba wszyscy. Amerykanin walczył dla takich organizacji jak; UFC, Bellator MMA, MFC, Tachi Palace Fights czy KSW. Teraz Jaya czeka kompletnie nowe wyzwanie, bowiem zawalczy w nowej dla siebie formule walki. Kto według was wygra?

Jedno z najciekawszych zestawień pod względem sportowym. Denis Labryga stanie w bitewne tany z Dawidem “Crazy” Załęckim. Labryga w swoim pierwszym pojedynku na gali HIGH LEAGUE 6 efektownie znokautował Konrada Karwata. Młody wilk jest głodny kolejnych zwycięstw, jednak na jego drodze stanie stary wyga, który ma kilka sztuczek w swoim arsenale, aby powstrzymać groźnego drapieżnika.

Dawid Załęcki to bez wątpienia jeden z najlepszych freak-fighterów w naszym kraju. Jego spektakularny styl walki oraz nokautujący cios sprawia, że jego walki ogląda się z ogromną ekscytacją. Co prawda 46-latka czeka nie lada wyzwanie, to jednego możemy być pewni. W tym starciu będzie się działo!

CLOUT MMA: Cena, ile kosztuje?

Galę CLOUT MMA 1 możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy CLOUTMMA.TV korzystając z naszego reflinku. Wystarczy założyć konto, wybrać pakiet, zapłacić i gotowe!

Gala CLOUT MMA 1 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet 720p za 34,99, obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p. Decydując się na pakiet FullHD za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD) oraz możliwość oglądania studio z nietuzinkowym komentarzem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis