MMA PLNajnowszeFAME MMAPoznaliśmy decyzję organizacji w sprawie występu Pawła Tyburskiego na FAME 21

Poznaliśmy decyzję organizacji w sprawie występu Pawła Tyburskiego na FAME 21

Wczoraj, w Gliwicach, miała miejsce jedyna konferencja przed galą FAME 21. Było w niej niemało “dymów”, a nawet doszło do ich eskalacji poza skalę! Paweł Tyburski wyrzucony z organizacji FAME po ataku na “Don Kasjo”? Mamy oficjalnie oświadczenie!

Karta walk FAME 21 na kolana nikogo nie powaliła. Pojawiały się nawet głosy, że jest po prostu słaba. Co by nie mówić o potencjale pojedynków – konferencja była jedną z ciekawszych w ostatnim czasie.

Najpierw mogliśmy być świadkami wydarzeń, których głównym bohaterem był “Kaczor BRS”. Następnie mieliśmy do czynienia z konfliktem “Takefuna” z Robertem Pasutem. No i podczas trzeciego panelu konferencji wydarzyło się to…

Krążą pogłoski o tym, że Kasjusz ma założone szwy i nie zawalczy na sobotniej gali. W przypadku, w którym Paweł Tyburski także się nie skonfrontuje z “Wampirem” – prawdopodobnie dojdzie do walki Pasternak vs. Kwieciński. Chętnym z kolei na dołączenie do karty walk jest Marcin Wrzosek. FAME z pewnością w zanadrzu ma jeszcze inne rozwiązania.

Czy Tyburski rzeczywiście nie jest już zawodnikiem FAME?

Od razu po zaistniałej sytuacji Hubert Mściwujewski oraz “Ulfik” poinformowali widzów, że Paweł został wyrzucony z obiektu, w którym miała miejsce konferencja. Chwilę później swoje trzy grosze dodał “Boxdel”, który zapowiedział, że zrobi wszystko, żeby wyrzucić Pawła z organizacji.

“Tybori” niezwłocznie po wydaleniu z konferencji zaczął nagrywać Insta Stories, w których przedstawił swój punkt widzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Bandyterka! Paweł Tyburski zmasakrował mikrofonem Życińskiego i rozciął mu głowę [WIDEO]

Kilkadziesiąt minut temu natomiast poznaliśmy oficjalne stanowisko organizacji względem zachowania Tyburskiego:

W odpowiedzi na skandaliczne zachowanie Pawła Tyburskiego podczas wczorajszej konferencji, zarząd federacji podjął decyzję o dyskwalifikacji zawodnika. Jednocześnie zapewniamy, że Michał Pasternak wystąpi na gali FAME 21. O szczegółach dotyczących nowego zestawienia poinformujemy do końca dnia.

Dyskwalifikacja zawodnika… czyżby chodziło tylko o uniemożliwienie Pawłowi występu podczas najbliższej gali? Nie ma wszakże mowy o wyrzuceniu czy rozwiązaniu umowy z Pawłem. Niedługo z pewnością będziemy wiedzieć więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis