MMA PLNajnowszeACBPowstaje nowa siła w światowym MMA! ACB przejmuje inne rosyjskie organizacje

Powstaje nowa siła w światowym MMA! ACB przejmuje inne rosyjskie organizacje

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć organizacja ACB planuje przejęcie innych uznanych rosyjskich organizacji, czyli World Fighting Championship Akhmat, Fight Nights Global i Tech-Krep.

nowa siła w światowym MMA!

Częściowo informacje te potwierdza rosyjski dziennikarz Denis Geyko, który zapowiada połączenie ACB z WFCA.

“Zgodnie z moimi  informacjami ACB (Absolute Championship Berkut) i Akhmat (World Fighting Championship Akhmat) mają wkrótce połączyć się w jedną organizację MMA.”

[mmapl_reklama_post]

https://twitter.com/DenisGeykoRT/status/1058478008011501570

WFCA – to organizacja należąca do czeczeńskiego oligarchy Abuzaida Vismuradova. Występuje tam m.in. brat Fedora, Alexander Emelianenko (28-7-1).

W drugiej  połowie 2018 roku organizacja ACB odwołała cztery kolejne gale – w Limassol, Kazaniu, Londynie i Malmo. Odbyła się jedynie gala ACB 89 w Moskwie, która miała miejsce na początku września. Poza tym w przyszłym tygodniu w Moskwie czeka nas gala ACB 9, na której wystąpi m.in Marcin Held (24-7). W tym roku organizacja nie planuje już więcej gal, choć wcześniej organizowano je mniej więcej co 2-3 tygodnie.

Jeżeli jednak powyższe informacje się potwierdzą, może to oznaczać powstanie znaczącej siły w światowym MMA i znaczne poprawienie sytuacji.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis