MMA PLNajnowszeBoksPowietkin będzie kibicował Usykowi! Zapewnia: To Rosjanin, któremu pomieszali w głowie!

Powietkin będzie kibicował Usykowi! Zapewnia: To Rosjanin, któremu pomieszali w głowie!

Dużymi krokami zbliża się hitowa walka w boksie. Mowa oczywiście o starciu na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym, a Oleksandrem Usykiem. Doszło do zaskakującej wypowiedzi. Utytułowany pięściarz Aleksander Povietkin zdradził, że będzie kibicował Usykowi. To nie koniec, bowiem zapewnił, że Usyk jest Rosjaninem!

Usyk

Siedemnastego lutego dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Furym, a Usykiem. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do ciekawie zapowiadającego się rewanżowego starcia. Niepokonany Jai Opetaia zmierzy się z Mairisem Briedisem. 

Usyk w poprzednim roku stoczył jedną walkę. Miała ona miejsce w naszym kraju, a dokładnie we Wrocławiu. Ukrainiec w dziewiątej odsłonie zastopował Daniela Duboisa. 

Powietkin zabiera głos!

Aleksander Powietkin w rozmowie z portalem sport.24tv.ua wyznał, że będzie kibicował Oleksandrowi Usykowi. Powietkin stwierdził i zapewnił, że Usyk jest Rosjaninem. 

Usyk to tak naprawdę Rosjanin, któremu pomieszali w głowie. On dał się im oszukać. 

”Król Cyganów” w poprzednim roku stoczył również jedną walkę, która zaskoczyła wielu. Fani spodziewali się raczej szybkiego zwycięstwa przed czasem z debiutującym w boksie Francisem N’Gannou. Nic z tego! Fury był na deskach, a pojedynek należał do tych trudnych. Faworyzowany Fury wygrał dopiero po 12 rundach na punkty. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis