Potężny 17 latek zalicza debiut MMA! Brutalnie ubija i dusi rywala w drugiej rundzie! [WIDEO]

Foto: Tamaev Axsab
Foto: Tamaev Axsab

Tamaev Axsab to 17-letni chłopak z Rosji, który posiada absurdalnie duże rozmiary mięśni. Dzięki temu stał się bardzo popularny. Ostatnio stoczył swoją pierwszą walkę w MMA.

Patrząc na Tamaev’a ciężko uwierzyć, że jest jeszcze nastolatkiem, nawet nie ma jeszcze 18 lat. Obwód karku Rosjanina wynosi 55 centymetrów! Chłopak w internecie zasłynął między innymi dzięki filmie, w którym ciągnie samochód przywiązany do swojej szyi. Na jego Instagramie pojawiały się również filmy z treningów bokserskich oraz zapaśniczych.

Axsab wyraźnie pracował na swój debiut w mieszanych sztukach walk. Na jego social media roiło się od zdjęć i filmów z treningów bokserskich, zapaśniczych, BJJ. Nie brakowało też treningów z siłowni.

Tamaev Axsab pierwszy pojedynek stoczył z zawodnikiem o pseudonimie „Melvin„. 17-latek wygrał tę walkę, co więcej pokazał się z bardzo dobrej strony.

Pierwsza runda była nieco nudna, brakowało agresji u obu zawodników. Jednak w drugim starciu odpalili fajerwerki. Na twarz jednego i drugiego spadł grad ciosów. W końcu Tamaev zdecydował się obalić przeciwnika, ostatecznie wygrał poprzez duszenie z za pleców.

Walka rozpoczyna się w 14:00 minucie:

Axsab kontynuuje dążenie do sławy. Obecnie postawił na MMA. Biorąc pod uwagę to jak chłopak przykłada się do treningów i na poważnie traktuje to co robi może zobaczymy go kiedyś na gali w jednej z większych organizacji MMA.