MMA PLNajnowszeBoksPopularny i utalentowany pięściarz Gervonta Davis aresztowany! Miał uderzyć… kobietę!

Popularny i utalentowany pięściarz Gervonta Davis aresztowany! Miał uderzyć… kobietę!

Gervonta Davis to utalentowany i popularny na świecie pięściarz, mistrz świata w wadze super piórkowej. Jednak oprócz doskonałej bokserskiej reputacji, Amerykanin ma też gorszą stronę swojego charakteru. 28-latek został właśnie aresztowany za przemoc domową.

Gervonta Davis aresztowany

O sytuacji pięściarza opinię publiczną poinformował dziennikarz portalu talkSport Michael Benson. Przekazał on szczegółowe informacje na temat czynów Davisa.

Gervonta Davis aresztowany!

Jak czytamy na twitterze – Gervonta Davis miał uderzyć kobietę w twarz, czym spowodował obrzęk na jej twarzy. Pięściarz odpowie też za potrącenie autem i ucieczkę z miejsca zdarzenia z 2020 roku.

Oto informacje, które przekazał dziennikarz:

“Gervonta Davis został aresztowany i osadzony w więzieniu na noc, jest oskarżony o pobicie powodujące uszkodzenie ciała w domniemanym incydencie związanym z przemocą domową. Zawodnik ten ma zmierzyć się z Hectorem Luisem Garcią 7 stycznia. 16 lutego natomiast stanie przed sądem w sprawie oskarżenia o 14 zarzutów za rzekome potrącenie samochodem i ucieczkę z miejsca zdarzenia w roku 2020.

Wg policyjnego raportu, Gervonta Davis rzekomo uderzył kobietę zamkniętą dłonią, przez co spowodował na jej górnej wardze niewielkie rozcięcie od wewnętrznej strony.”

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis