MMA PLNajnowszeGROMDAPopek zabrał głos po ostatnich ekscesach ze swoim udziałem: Walka trwa, nawet jak przegrywam…

Popek zabrał głos po ostatnich ekscesach ze swoim udziałem: Walka trwa, nawet jak przegrywam…

Popek Monster, czyli popularny w naszym kraju muzyk i zawodnik mieszanych sztuk walki zabrał głos po ostatnich ekscesach ze swoim udziałem.

Popek

Zawodnik, który walczył dla takich organizacji jak KSW, FAME MMA czy GROMDA w ostatnim czasie popadł ponownie w poważne kłopoty z używkami, przez które ciężko mu wrócić do normalności.

Mało tego, Popek Monster został także niechlubnym bohaterem afery zoofilskiej, kiedy to nagrał filmik, gdzie zapowiada, że będąc w domu u prostytutki wykorzysta seksualnie jej dwa psy (owczarki niemieckie).

Popek zabrał głos po ostatnich ekscesach ze swoim udziałem: Walka trwa, nawet jak przegrywam…

Aktualnie Popek przebywa w szpitalu psychiatrycznym, gdzie walczy o dojście do sprawności umysłowej. W sieci natomiast pojawił się krótki komentarz napisany na jego oficjalnym koncie.

Na Facebooku czytamy:

“Walka trwa, nawet jak przegrywam. Trzymajcie za mnie kciuki. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem.” – napisał muzyk i zawodnik sportów walki:

Nie wiadomo dokładnie w jakiej formie psychicznej i fizycznej znajduje się obecnie Paweł Mikołajuw, ale na ten moment najprawdopodobniej można postawić na scenariusz, że nie zobaczymy go długo w walkach w klatce.

Popek zresztą został usunięty z GROMDY, gdzie ostatnio występował. Usunięcie go z tamtej organizacji przez właściciela Mariusza Grabowskiego było skutkiem wspomnianej wyżej afery zoofilskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis