MMA PLNajnowszeŁukasz JurkowskiPolsat Sport nie pokaże walki wieczoru UFC 280. Łukasz Jurkowski: Jeżeli ktoś ma z tym problem…cóż

Polsat Sport nie pokaże walki wieczoru UFC 280. Łukasz Jurkowski: Jeżeli ktoś ma z tym problem…cóż

To już pewna i ostateczna wiadomość. Polsat Sport nie pokaże walki wieczoru gali UFC 280, która w najbliższą sobotę, i to w europejskich godzinach odbędzie się w Abu Dhabi. Main eventem wydarzenia jest walka o pas mistrzowski wagi lekkiej między Charlesem Oliveirą a Islamem Makhachevem.

Polsat Sport nie pokaże walki wieczoru UFC 280

Polsat Sport nie pokaże tego pojedynku ze względu na postać Rosjanina – Islama Makhacheva, który nie potępił agresji wojennej Rosji na Ukrainę i wobec bojkotu Rosjan na antenach Polsatu, jego walki w UFC nie będą pokazywane.

Polsat Sport nie pokaże walki wieczoru UFC 280. Łukasz Jurkowski: Jeżeli ktoś ma z tym problem…cóż

Głos w tej sprawie zabrał już komentator Polsatu Sport – Łukasz Jurkowski. “Juras” jest zwolennikiem konsekwencji stacji w kwestii bojkotowania walk Rosjan. Mało tego, Jurkowski byłby także za tym, by nie pokazywać walki Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem, do której dojdzie w grudniu na UFC 282!

Cały wpis Jurkowskiego w temacie transmisji walk Rosjan, a w zasadzie ich braku poniżej:

“Już w ten weekend @mateusz_gamrot ponownie wejdzie do klatki UFC na hitowej gali w Abu Dhabi🔥👊🏻 Gorąco wierzę w to, że w przyszłym roku Gamer będzie walczył o mistrzowski pas. Byle do weekendu!

Wyprzedzając pytania: Polsat Sport z wiadomych powodów nie pokaże walki wieczoru. Ja się pod tym podpisuje. Jeżeli ktoś ma z tym problem…cóż😎

Tak jestem za konsekwencją działania i bojkotu ruskich również przy walce Janka w grudniu.

Nie zapraszam do dyskusji. Chyba, że o walce Gamera🔥”

Zobacz także:

Bonusy po KSW 75. Wybrano najlepsze nokauty i walkę gali [WIDEO]

Federacja KSW przyznała bonusy po gali KSW 75 w Nowym Sączu. Tym razem wybrano walkę oraz dwa najlepsze nokauty z piątkowego wieczoru.

Babilon MMA 31: Karta walk pełna! Kto zawalczy na gali w Grodzisku Mazowieckim?

Karta walk gali Babilon MMA 31, która odbędzie się 28 października w Grodzisku Mazowieckim jest już pełna. Znamy wszystkich zawodników, którzy zaprezentują swoje umiejętności w klatce. Emocji na pewno nie zabraknie! Sprawdź, kto dokładnie zawalczy na zbliżającym się wydarzeniu?

Wotore 6: Kiedy walka Najman – Jóźwiak? Gdzie oglądać – transmisja live

Kiedy odbędzie się walka Najman – Jóźwiak? Gala Wotore 6 zbliża się wielkimi krokami, to właśnie tam zobaczymy pojedynek “El Testosterona” z prezesem organizacji FEN. Gdzie oglądać ten pojedynek? Transmisja live online stream tylko w PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis