MMA PLNajnowszeBoksPolak zmotywowany! Taką wiadomość dostał Mateusz Masternak od kibica przed walką o tytuł!

Polak zmotywowany! Taką wiadomość dostał Mateusz Masternak od kibica przed walką o tytuł!

Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) już w najbliższą niedzielę stanie przed szansą mistrzowską. Polak w Anglii, a dokładnie w Bournemouth zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej. ”Master” skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności – Chrisem Billamem-Smithem (18-1, 12 KO). Walka na żywo będzie transmitowana w telewizji TVP Sport. Masternak w mediach społecznościowych opublikował wiadomość od jednego z kibiców.

Masternak

”Master” po ostatniej przegranej z Yunielem Dorticosem odnotował sześć zwycięstw z rzędu. W ostatnich walkach Mateusz wyglądał naprawdę dobrze. Było chociażby pewne zwycięstwo z Adamem Balskim czy zwycięstwo przed czasem z Felipe Nsue i Armendem Xhoxhajem.

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

O naszym reprezentancie z wielkim szacunkiem wypowiada się jego rywal czyli aktualny mistrz świata.

Styl robi walkę, obaj walczymy w sposób ciekawy dla kibiców i wspólnie możemy dać jedną z najlepszych potyczek, jakie widziała dywizja cruiser. Jesteśmy podobni do siebie, dobrze łączymy ciosy w kombinacje i cechuje nas twardy boks. Potrafimy mocno uderzyć, ale i przyjąć mocny cios. Masternak boksuje na wysokim poziomie od lat i potrafi to robić w różnoraki sposób. Ten gość ma przecież dużo więcej nokautów w swoim rekordzie niż ja walk ogółem. Wiem doskonale, że to dla mnie trudna i niebezpieczna walka, ale jestem przecież mistrzem świata i tylko takie powinienem toczyć. Muszę wyjść do ringu z pewnością siebie i wiarą w zwycięstwo, co zresztą zawsze robię. To będzie dla mnie najpoważniejszy test w karierze

Masternak pokazuje wiadomość od kibica!

Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) jest mocno zmotywowany przed walką o mistrzostwo świata. Polak w mediach społecznościowych postanowił opublikować jedną z wiadomości od kibica przed jakże ważną walką.

Panie Mateuszu! Już za tydzień będzie Pan Mistrzem Świata! Jest Pan wzorem głowy rodziny i sportowca! A już dzisiaj ja pokaże swoim synom i żonie dokument z YouTube jak wartościowych sportowców mamy w Polsce! Będziemy razem świętować Wasz sukces! We wszystkim wyróżnia pana klasa klasa! Tak trzymać! Pozdrowienia dla całej Waszej wspaniałej rodziny! Jesteśmy z wami – napisał kibic.

Takie wiadomości budują. Mam nadzieje, że za tydzień wszyscy będziemy mieli piękny powód do świętowania!! – skomentował Masternak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis