MMA PLNajnowszeMarcin TyburaPolak z wyjątkowym prezentem! Marcin Tybura z 50 czystymi testami! [WIDEO]

Polak z wyjątkowym prezentem! Marcin Tybura z 50 czystymi testami! [WIDEO]

Marcin Tybura (24-8) w najbliższą sobotę stoczy swój dziewiętnasty pojedynek w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi w main evencie gali w Las Vegas, gdzie zmierzy się z niebezpiecznym Taiem Tuivasą (15-6). Nasz najlepszy ciężki został doceniony przed nadchodzącym starciem.

Tybura

38-latek jeszcze nie tak dawno mógł popisać się serią dwóch zwycięstw z rzędu. Polak większościową decyzją sędziów pokonał Alexandra Romanova i po całym dystansie okazał się lepszy od Blagoya Ivanova. W ostatniej walce Tybura musiał szybko uznać wyższość rywala. Polak po minucie i 13-sekundach został zastopowany z rąk Toma Aspinalla, który zaraz sięgnął po tymczasowy pas UFC.

“Bam Bam” będzie chciał wrócić w tej walce na odpowiednie tory. Tuivasa przegrywał przed czasem, ale z takimi zawodnikami jak Ciryl Gane, Sergei Pavlovich oraz Alexander Volkov.

Tybura z wyjątkowym prezentem!

Marcin Tybura nagrodzony przed sobotnim main eventem UFC w Las Vegas. Polak otrzymał wyjątkowy prezent od Jeffa Novitzky’ego, który nadzoruje testy antydopingowe.

Tybura otrzymał specjalną kurtę za 50 testów bez wpadki dopingowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis