MMA PLNajnowszeBoksPolak wyróżniony! Maciej Sulęcki pomaga w przygotowaniach Canelo Alvareza!

Polak wyróżniony! Maciej Sulęcki pomaga w przygotowaniach Canelo Alvareza!

To jest naprawdę duże wyróżnienie! Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) już niebawem wróci na ring bokserski, ale wcześniej czeka go wyjazd, aby pomóc w przygotowaniach jednemu z najlepszych pięściarzy obecnie na świecie. Mowa o Canelo Alvarezie (60-2-2, 39 KO), który już czwartego maja zmierzy się z niepokonanym Jaime Munguią (43-0, 34 KO). 

Sulęcki

Przypomnijmy, że Sulęcki miał zmierzyć się w przeszłości z wspomnianym Munguią, ale ostatecznie w miejsce Maćka wszedł jego rodak Kamil Szeremeta. 

34-latek ostatni zawodowy pojedynek w boksie odnotował w czerwcu poprzedniego roku, gdy w Stanach Zjednoczonych szybko przed czasem odprawił Angela Hernadeza. 

Maciej postanowił przyjąć propozycję i stoczył swój pierwszy pojedynek w freak fightach. Był to sportowy pojedynek z Normanem Parke na gali FAME MMA. Sulęcki dość niespodziewanie przegrał na punkty z byłym tymczasowym mistrzem KSW.

Sulęcki wyróżniony!

To jest dobra wiadomość. Jak widać Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) jest szanowanym i uznanym pięściarzem. Polak pomaga w najbliższych przygotowaniach Canelo Alvareza.

Maciej tym samym skorzysta, bowiem w czerwcu także stoczy swój pojedynek w boksie. Szczegóły mamy poznać niebawem.

Jutro pierwszy sparing

W następnym tygodniu wylot do Stanów na przygotowania do kolejnej walki którą planujemy na czerwiec. Przygotowania zacznę od 4 tygodniowych sparingów z pewnym jegomościem… nazwiska póki co nie ujawnię ale będzie bardzo grubo. Jaram się jak dziecko

Pierwszy sparing z @Canelo za mną. Kozak doświadczenie 💯

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis