Polak uczestnikiem 28. sezonu TUF-a

Ogłoszono zawodników, którzy wezmą udział w 28. sezonie programu The Ultimate Fighter.

Trenerami w tym sezonie będą Robert Whittaker (20-4) i Kelvin Gastelum (15-3, 1 N/C). Rywalizować będą zawodnicy kategorii ciężkiej oraz zawodniczki kategorii piórkowej. Są to najcięższe kategorie zarówno w przypadku panów jak i pań. W związku z tym sezon będzie nosił podtytuł „Heavy Hitters”

Wśród uczestników możemy odnaleźć nazwisko polskiego zawodnika. Jest nim mieszkający w Wielkiej Brytanii Przemysław Mysiala (22-9-1). W ostatnim czasie „Misiek” walczył głównie w kategorii półciężkiej m.in dla takich organizacji jak ACB, Celtic Gladiator czy FEN. W przeszłości występował jednak również w kategorii ciężkiej. Spośród 22 zwycięstw aż 21 odnosił przed czasem (9 KO/TKO, 12 SUB). Ostatnio może pochwalić się serią 7 walk bez porażki. Po raz ostatni przegrał jeszcze w 2013 roku.

Tak prezentuje się pełna lista uczestników 28. sezonu programu The Ultimate Fighter:

Krążą pogłoski, że 28. sezon będzie ostatnim. Związane jest to m.in. z nową umową UFC ze stacją ESPN. Plotki te potęguje na dodatek fakt wystawienia domu, w którym mieszkają zawodnicy w trakcie programu na sprzedaż.