MMA PLNajnowszeBoksPolak doceniony! Mateusz Masternak z wojskowym wyróżnieniem!

Polak doceniony! Mateusz Masternak z wojskowym wyróżnieniem!

Mateusz Masternak (47-6, 31 KO) już w kwietniu wraca na ring. ”Master” chce wrócić na odpowiednie tory po ostatniej nieudanej walce o mistrzostwo świata w boksie. Polak na co dzień jest służy w Wojsku Polskim, w którym został wyróżniony.

Masternak

Masternak w ringu zamelduje się dwudziestego kwietnia na gali KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu, gdzie jego rywalem będzie mistrz Unii Europejskiej Jean Jacques Olivier (15-2-2, 10 KO).

Mateusz w swoim ostatnim pojedynku był bardzo bliski zdobycia tytułu mistrza świata w wadze cruiser. Zabrakło szczęścia, bowiem wydawało się, że w późniejszych rundach Polak jest w stanie nawet zakończyć ten pojedynek przed czasem.

Walka ostatecznie zakończyła się bardzo nieszczęśliwie. Chris Billam-Smith nie unikał brudnego boksu. Było sporo klincz, a w nim przepychanek. Niewykluczone, że jedna z tych sytuacji bądź mocne uderzenia na korpus spowodowały poważną kontuzję naszego reprezentanta, który nie był w stanie wyjść do ósmej odsłony.

Masternak nagrodzony!

Mateusz Masternak doceniony! Nasz czołowy polski pięściarz został nagrodzony statuetką w Wojsku Polskim.

W dniu wczorajszym odbyła się uroczystość związana ze sportem w Wojsku Polskim. Ja jako dumny reprezentant Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego miałem przyjemność odebrać statuetkę za największe wydarzenie sportowe w wojsku polskim za rok 2023, oczywiście mowa o mojej walce mistrzowskiej. Z tego miejsca chciałem podziękować @cwz_sport za zaufanie i wiarę w mój sukces. Noszenie mundury Wojska Polskiego jest dla mnie wielkim zaszczytem i chlubą, która potęguje motywacje w dążeniu do sportowego szczytu. Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Wojsko Polskie Polska Zbrojna

W dniu wczorajszym odbyła się uroczystość związana ze sportem w Wojsku Polskim. Ja jako dumny reprezentant Centralnego…

Posted by Mateusz Masternak on Thursday, March 28, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis