MMA PLNajnowszeBez kategoriiPolacy w drodze po 100 tyś dolarów.

Polacy w drodze po 100 tyś dolarów.

Gamrot - Dos Anjos

za beastoftheeast.pl

Taka nagroda czeka na zwycięzcę elitarnego amerykańskiego turnieju BELLATOR, który odbędzie się w sierpniu tego roku na Florydzie. Już 12 czerwca w Gdyni w walce wieczoru podczas gali BEAST OF THE EAST II rozstrzygnie się, który z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej będzie mógł powalczyć o 100000 $. O tytuł mistrza Polski i udział w turnieju Bellator stoczą pojedynek Damian Grabowski oraz Michał Kita. Obaj zawodnicy zdają sobie sprawę, że ewentualna przegrana w Gdyni może przekreślić ich start w turnieju w USA.

Damian „Pitbull” Grabowski z rekordem MMA 11-0-0 miał bardzo udany 2009 rok. Wygrał w 6 walkach, między innymi podczas wysoko ocenianego turnieju wagi ciężkiej “UCFC – 20.000 Dollar Tournament”, na którym jednej nocy pokonał aż 4 przeciwników! Na początku stycznia pokonał w trakcie gali BOTE w Holandii doświadczonego Diona Staringa. Grabowski to doskonały grappler, ale nie boi się też walki w stójce, a w niejednej walce zaprezentował efektowne G’n’P.

Jego przeciwnik, Michał „Masakra” Kita (rekord MMA 10-3-0) zwyciężył w zeszłym roku bardzo mocno obsadzony turniej “IAFC – Mayor’s Cup 2009” pokonując podczas jednego wieczoru po kolei Baga Agaeva, Liu Wen Bo i Alexeya Oleinika (3 x TKO). Trenuje na co dzień w amsterdamskim klubie Berta Kopsa i jest promowany przez grupę M1. Jego bazowy styl to zapasy, ale wiele walk kończył efektownymi uderzeniami w stójce. Sparuje i ćwiczy w Holandii z takimi tuzami światowego MMA jak Gegard Mousasi czy Karl Amassou.

Ich walka może być jedną z ostatnich okazji do dopingowania obu zawodnikom na polskiej arenie, ponieważ są to fighterzy coraz bardziej rozpoznawalni na światowym rynku MMA, o czym świadczy fakt zaproszenia ich na występ w BELLATORZE.

Czerwcowa gala BEAST OF THE EAST II zapełniona jest nazwiskami zawodników ze ścisłej czołówki światowego MMA i K1, jak chociażby Albert „THE HURICANE” Kraus czy James „THE MESSENGER” Zikic.

Pierwsza edycja okrzyknięta została przez portale tematyczne „Najlepszą galą roku 2009! Organizatorzy zapewniają, że i tym razem fani sportów walki będą mogli uczestniczyć w wyjątkowym widowisku, co gwarantują nazwiska bohaterów zbliżającej się imprezy.


BEAST OF THE EAST II
SOBOTA, 12 CZERWCA 2010
HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA Gdynia

Bilety:
EVENTIM.PL ORAZ STAŁE PUNKTY SPRZEDAŻY

WIĘCEJ INFORMACJI:
beastoftheeast.pl
eventim.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis