MMA PLNajnowszeDana WhitePoirier w mocnym stylu reaguje na zachowanie Prezydenta UFC! Nie zamierzał siedzieć cicho!

Poirier w mocnym stylu reaguje na zachowanie Prezydenta UFC! Nie zamierzał siedzieć cicho!

Dustin Poirier (29-7) nie zamierza siedzieć cicho i ukrywać swojej prawdziwej opinii o zamieszaniu jakie powstało z udziałem Prezydenta UFC. Amerykanin nie zamierza bronić Prezydenta największej organizacji na świecie. Poirier podkreśla, że Dana White nie powinien nigdy podnosić ręki na kobietę.

Poirier

33-latek mógł pochwalić się świetną passą trzech zwycięstw z rzędu – w tym dwa zwycięstwa z Conorem McGregorem. Amerykanina podczas UFC 269 zatrzymał Charles Oliveira. Brazylijczyk w trzeciej odsłonie poddał Poiriera.

Dustin w poprzednim roku stoczył jeden pojedynek. “The Diamond” wystąpił w listopadzie na gali UFC 281, gdzie wrócił na odpowiednie tory. Poirier w trzeciej odsłonie poddał (duszeniem zza pleców) – Michaela Chandlera.

Poirier zabiera głos!

Dustin Poirier w rozmowie z portalem BloodyElbow został zapytany o zachowanie Prezydenta UFC. Nie brakuje kontrowersji po ostatnim zachowaniu bossa największej organizacji na świecie. Poirier jasno zapewnia, że nie pochwala zachowania White’a.

Stary… Nie jestem pewien. Nie mam pojęcia. Nigdy nie powinieneś kłaść rąk na kobiecie. Nie wiem, jakie reperkusje wiążą się z tym, że ktoś o jego randze prowadzi te interesy i robi coś takiego. Nie mam pojęcia. Na pewno nie wygląda to dobrze.

Dustin został zapytany również czy na Prezydenta UFC powinny zostać nałożone sankcję.

Trzymam się od tego z daleka. Nie wiem, co powinno się stać. Nie wiem, co powinno się wydarzyć.

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu [WIDEO] Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis