MMA PLNajnowszeBoksPogromca Mariusza Wacha wspomina swój jedyny nokaut w MMA [WIDEO]

Pogromca Mariusza Wacha wspomina swój jedyny nokaut w MMA [WIDEO]

Jeden z czołowych bokserów wagi ciężkiej Dillian Whyte (27-1, 1 N/C) w przeszłości zaliczył epizod w formule MMA. Brytyjczyk postanowił przypomnieć tę walkę i ciężki nokaut na rywalu.

Nokaut Whyte'a w formule MMA
Foto: The Sun

Whyte to były pretendent do pasa WBC. W 2015 roku przegrał jednak przez techniczny nokaut w siódmej rundzie ze swoim rodakiem Anthonym Joshuą. Od tego czasu Whyte wygrał jednak 11 kolejnych walk. Brytyjczyk pokonywał takich rywali jak Dereck Chisora, Robert Helenius, Joseph Parker czy Oscar Rivas.

Po raz ostatni Whyte pojawił się w ringu w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to po dobrej walce pokonał Mariusza Wacha. Polski “Wiking” postawił faworyzowanemu rywalowi wtedy spory opór.

Dillian Whyte toczy zawodowe pojedynki w boksie od 2011 roku. Co ciekawe jednak trzy lata wcześniej stoczył jedyną jak do tej pory walkę w MMA. 6 grudnia 2008 roku zawodnik ten wystąpił na gali UCMMA  1 w Londynie. Whyte potrzebował wtedy zaledwie 12 sekund.

Teraz pięściarz postanowił przypomnieć jak poszło mu wtedy w innym sporcie walki.

Nokaut Whyte’a w formule MMA:

https://twitter.com/DillianWhyte/status/1253602119711707137

Obecnie planowane jest starcie Whyte’a z Alexandrem Povetkinem. Brytyjczyk będzie bronił posiadanego tymczasowego pasa federacji WBC. W związku z pandemią koronawirusa miejsce i data tego pojedynku nie jest obecnie ustalona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis