MMA PLNajnowszeKSWPiotr Kuberski spełnia marzenia! Zawodnik KSW pochwalił się kibicom!

Piotr Kuberski spełnia marzenia! Zawodnik KSW pochwalił się kibicom!

Piotr Kuberski to były mistrz wagi średniej FEN, a obecnie czołowy zawodnik tej dywizji w Federacji KSW. “QBear” właśnie opublikował w swoich mediach społecznościowych informację o tym, że spełnia marzenia! Warto dodać, że chodzi o sportowe marzenia!

Piotr Kuberski spełnia marzenia

Kuberski przebojem wdarł się w szeregi największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. 35-latek w swoim debiucie najpierw znokautował Bartosza Leśko, a w drugim występie zdominował całkowicie i skończył przed czasem legendarnego Michała Materlę.

Obecnie zawodnik ten przygotowuje się do swojego trzeciego pojedynku w klatce KSW, ale póki co nie znamy szczegółów tej konfrontacji.

Piotr Kuberski spełnia marzenia! Zawodnik KSW pochwalił się kibicom!

Wiemy natomiast, że Piotr Kuberski spełnia swoje sportowe marzenia! 35-late opublikował na Instagramie wpis, w którym pochwalił się kibicom wylotem do Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje obecnie w… American Top Team, czyli jednym z najpopularniejszych klubów sportów walki na świecie.

To na matach tego klubu swoje umiejętności doskonali między innymi Mateusz Gamrot, będący polską nadzieją na zdobycie pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Wpis Piotra Kuberskiego o spełnianiu marzeń poniżej:

“Czas spełnić swoje kolejne sportowe marzenie, trenując z najbardziej utytułowanymi zawodnikami na świecie! Czas zacząć American Dream! Czas trenować w @americantopteam Let’s go‼️”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis