MMA PLNajnowszeBez kategoriiPiguła newsów: Penn vs. Stevenson, Kenflo dopiero w ’08, Lesnar w UFC

Piguła newsów: Penn vs. Stevenson, Kenflo dopiero w ’08, Lesnar w UFC

Kilka mniej istotnych newsów zebranych w jedną pigułę, poniżej piszę o: nadchodzącym pojedynku Stevenson vs. Penn, absecji Floriana w rozpiskach UFC do końca tego roku, zwycięstwie wypuszczonego z UFC Seana Salmona, wynikach Pele w IFO, Lesnarze w UFC i swojsko brzmiącym przeciwniku Deana Listera.

Gamrot - Dos Anjos

  1. Joe “Daddy” Stevenson, zwycięzca TUF-a 2, powiedział Fight Network, że UFC poinformowało go o możliwej walce w grudniu bądź styczniu. Jego przeciwnikiem ma być BJ Penn. Pisałem o tym wcześniej, ale teraz nabiera to oficjalnego znaczenia, bo pochodzi prosto od samego zainteresowanego. Dla przypomnienia: walka o wakat mistrza LW UFC m-dzy Joe Stevensonem a BJ Pennem dojdzie do skutku wyłącznie wtedy, kiedy Sean Sherk straci swój pas. Apelacja przed komisją za nieco ponad miesiąc.
  2. Kenny Florian powiedział, że jego team doradził mu nie pakowanie się w bojki w oktagonie w tym roku. Kenny walczył dosyć sporo w tym roku. To skreśla go jako potencjalnego challengera o pas LW. Kenny miał już swoją szansę, ale przegrał po 5 rundach krwawej łaźni przez decyzję z Seanem Sherkiem.
  3. Jest możliwość, że Dean Lister będzie walczył z Jordanem Radevem znanym z występów w rodzimym KSW. Pierwotnie przeciwnikiem Listera miał być Evan Tanner, ale plany sie skomplikowały… Póki co u nas kategoria plotkiKen Pavia, agent chyba połowy zawodników MMA nie potwierdza tej wersji (ale też i jej nie zaprzecza). Walka Radev vs. Lister mogłaby odbyć się na UFC 79.
  4. Kurt Angle mówi coraz więcej. Przypominam: Kurt wylądował w IFL. Zapytany o ew. walkę z Brockiem Lesnarem odpowiedział, że to niemożliwe, bo Brock podpisał już kontrakt z UFC. (Naprawdę? Dana – pokaż nam go!)
  5. Sean Salmonuhonorowany Oskarem za rolę w niezliczonych highlightach Rashada Evansa zawodnik, któremu Joe Silva pozwolił odejść z UFC na kilka walk, by zyskać więcej doświadczenia, wygrał walkę w Finalindii z Mikko Rupponenem na Fight Festival 22.
  6. Szybki lewy prosty: Eric Pele def. Antoine Hayes via TKO na IFO: Fireworks in the Cage III, reszta wyników tutaj.

eot

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis