MMA PLNajnowszeBez kategoriiPiguła: Inside MMA 05/10/2007

Piguła: Inside MMA 05/10/2007

Gamrot - Dos Anjos

Goścmi Inside MMA w miniony piątek byli: Dan Henderson, Josh Barnett i Ken Pavia (agent wielu gwiazd MMA). Ujawniono nowe i potwierdzono kilka starych informacji, które przewijały się na naszym blogu:

Gilbert Melendez uszkodził sobie rękę zaraz na początku walki z Tetsuji Kato na gali Strikeforce. Gilbert wystąpił w prorgamie, pokazał spuchniętą łapę, ktora nie jest na szczęście złamana.

Babalu podpisał umowę na 3 walki w Strikeforce i 3 walki w HCF. Na więc zakontraktowanych 6 walk w całkiem przyzwoitych ogranizacjach.

Josh Barnett uważa, że Randy Couture nie ma takiej broni w swoim arsenale, która mogłaby zaskoczyć Fedora. Fedor wygrałby pojedynek bez problemów. Bas Rutten broni (również w wywiadzie, który niedawno Wam serwowaliśmy) i daje za przykład walkę z Mattem Linlandem (video), którą Fedor ledwo wygrał. Josh sugeruje, że Randy walczył ostatnimi czasy z gorszymi fighterami: Tim jest jednowymiarowy, a Gabe walczył tylko z dwoma zawodnikami ze światowej czołówki (CC, Werdum, rekord 1-1).

Walka Franklin vs. Silva na UFC 77 – Dan Henderson uważa, że Silva wygra dosyć łatwo. Bas dziwi się, dlaczego Franklin nie przeniósł walki do parteru (Bas, na miłość boską – jak? Silva to bydle, czarny pasek BJJ, a wydostać się z jego klinczu możesz tylko w plastikowym worku…).

Tim Sylvia uważa, że Brandon Vera, z którym spotyka się na UFC 77 jest niedoświadczony, mały jak na dywizje HW. Tim przypomina, że był kontuzjowany przed walką z Randy’m i nie powinien walczyć (prawda – zanim go zrównacie z ziemią, poczytajcie kapkę).

Dan Henderson, tak jak i reszta Team Quest, lubi walczyć z większymi przeciwnikami. Póki co chce zostać w wadze LHW, bo uważa, że może zdobyć tam pas. Chciałby ponownie walczyć z Quintonem Jacksonem. Dan rozegrałby tą walkę inaczej, byłby bardziej aktywny. Możliwe, że będzie walczył na UFC 78. Nie ma problemu z walką z Tito, ale nie jest to jego wymarzona walka.

Ken Pavia potwiedza – Jake O’Brien (debiut Herring w UFC, O’Brien wygrał decyzją) wraca po operacji łatania swojego kręgosłupa tytanem. Martin Kampmann również przygotowuje się do powrotu do UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis