MMA PLNajnowszeClout MMAPierwsze słowa Marcina Najmana po szybkiej przegranej z Murańskim! Zdradził co się stało! [WIDEO]

Pierwsze słowa Marcina Najmana po szybkiej przegranej z Murańskim! Zdradził co się stało! [WIDEO]

Marcin Najman zabrał głos po ostatniej walce sobotniej gali Clout MMA 4 w Łodzi. Doszło wtedy do wyczekiwanego zestawienia w historii polskich freak fightów. Kibice musieli obejść się smakiem, bowiem ”z dużej chmury, mały deszcz”. Najman zabrał już głos w mediach społecznościowych po bolesnej przegranej.

Najman

Były pięściarz zapewnił, że nie jest tak jak to mówi po walce w wywiadach jego rywal Jacek Murański. ”El Testosteron” zagwarantował, że po uderzeniu kciukiem w oczodół – pojawił się problem.

Najman w tym pojedynku od razu ruszył do przodu i wszedł w bójkę. Wydawało się, że ciosy dochodzą do celu i zobaczymy dłuższy pojedynek. Nic z tego… ”El Testosteron” przyjął mocniejszy cios z kontry, a zaraz kolejny – właśnie po nim runął na ziemię. Było już po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Najman: Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło!

Marcin Najman zabiera głos w mediach społecznościowych po sobotniej szybkiej przegranej z Jackiem Murańskim.

Częstochowianin tym samym doznał piątej przegranej w freakowej organizacji Clout MMA.

Oto co powiedział Najman:

Kilka słów po walce. Dziękuję wszystkim kibicom w Atlas Arenie. To było piękne przywitanie. Prawdziwie Cesarskie. Jest mi bardzo przykro, że tak się zakończyło. W pierwszej chwili nie widziałem na oko nic. CLOUT MMA

Posted by Marcin Najman on Saturday, March 9, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis