MMA PLNajnowszeBabilon MMAPiękne zachowanie zawodnika Babilon MMA! Całą wypłatę przeznaczył na pomoc córce Omielańczuka!

Piękne zachowanie zawodnika Babilon MMA! Całą wypłatę przeznaczył na pomoc córce Omielańczuka!

Takie zachowanie trzeba pokazywać i chwalić! Jest to bowiem świetny przykład dla młodzieży, ale nie tylko. Zawodnik Babilon MMA – Michał Bednarski postanowił całą swoją wypłatę za walkę przeznaczyć na pomoc córce Daniela Omielańczuka.

Babilon

Gala Babilon MMA 42 odbyła się w sobotę w Żyrardowie. W main evencie Sergiusz Zając (5-1) odnotował najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Była to mocna i bliska walka. Zając miał straszliwe problemy w pierwszej rundzie, ale wytrwał ciężkie chwile. Ostatecznie Zając jednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego zawodnika KSW – Bartłomieja Gładkowicza.

Warto również wspomnieć o kolejnych zwycięstwach ciekawie zapowiadającego się Dawida Kuczmarskiego (5-0) oraz Gracjana Wyroślaka (5-1).

Młode pokolenie jeśli mowa o Iwo Baraniewskim (2-0) walczącym w kategorii półciężkiej. Tu także warto zwrócić wzrok w stronę tego młodego i ciekawie zapowiadającego się zawodnika.

Piękne zachowanie!

Warto pokazywać i chwalić takie zachowania! Michał Bednarski postanowił całą swoją wypłatę za sobotnią walkę przeznaczyć na pomoc córce Daniela Omielańczuka.

Bednarski walczy w kategorii ciężkiej. Reprezentant WCA wrócił na odpowiednie tory i już w pierwszej odsłonie zastopował Michała Rudzkiego.

Michał Bednarski – wczorajszy zwycięzca na gali @BabilonMMA – poprosił organizację o przekazanie całości wynagrodzenia za walkę, na pomoc małej Poli – córeczce Daniela Omielańczuka👏🏻 @babilon_tomasz @ArtnoxArtur @polsatsport

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis