MMA PLNajnowszeKSWPiękne zachowanie Materli i Pawlaka! Pas KSW zostanie złożony na licytację!

Piękne zachowanie Materli i Pawlaka! Pas KSW zostanie złożony na licytację!

To jest piękne zachowanie – godne pochwalenia i naśladowania. Michał Materla w mediach społecznościowych odpowiedział na słowa Pawła Pawlaka z wywiadu. Pas KSW kategorii średniej zostanie wystawiony na licytację w szczytnym celu!

Materla

Do wyczekiwanej walki Pawlak-Materla dojdzie szesnastego grudnia na gali XTB KSW 89 w Gliwicach. W stawce oczywiście pojawi się pas, który po raz pierwszy będzie chciał obronić były zawodnik UFC.

W main evencie zobaczymy walkę Salahdine Parnasse (18-1) o trzeci pas mistrzowski w polskiej organizacji. Francuz zawalczy o pas wagi półśredniej z niepokonanym Adrianem ”Bartosem” Bartosińskim (14-0).

Brawo!

Wielki szacunek dla obu czołowych zawodników KSW. Michał Materla na instagramie odpowiedział na słowa Pawlaka. Były mistrz KSW zaproponował, aby pas największej polskiej organizacji poszedł na licytację w szczytnym celu.

Cześć Paweł. Chciałem się odnieść do propozycji, którą złożyłeś w biurze KSW. Ja też nie przywiązuje uwagi do rzeczy materialnych. Cieszy mnie to, że widzisz to – że pomagam innym i cieszy mnie też t, że wychodzisz z taką inicjatywą. Sam od siebie. To jest super inicjatywa, więc moja propozycja jest następująca. Bez względu na to kto wygra tę walkę złóżmy podpisy na tym pasie, wystawmy go na licytację to na pewno będzie nie mała suma i przeznaczmy ją dla osób, które bardziej tego potrzebują. Z mojej strony, moja propozycja to jest połowa pieniążków idzie na Cancer Fighters, połowa pieniążków idzie na córkę Daniela Omielańczuka. Jeżeli Ty masz inną propozycję to oczywiście możemy to wszystko uwzględnić. Bardzo się cieszę, że jest taka inicjatywa. Super, że też chcesz pomóc i do zobaczenia w klatce.

Materla szansę mistrzowską dostanie po dwóch efektownych zwycięstwach. Podopieczny Piotra Bagińskiego przed własną publicznością stoczył rewanż po latach z weteranem Kendallem Grove. ”Cipao” po wstępnych problemach znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem. Ostatni pojedynek Michała miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzył się z faworytem bukmacherów – Radosławem Paczuskim. Ponownie reprezentant BT Gym miał ciężki początek, ale zaraz uderzenie z kontry i mamy nokaut!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis