MMA PLNajnowszeBoksPiękne obrazki! Tak Mateusz Masternak został przywitany po powrocie do Polski! [WIDEO]

Piękne obrazki! Tak Mateusz Masternak został przywitany po powrocie do Polski! [WIDEO]

Mateusz Masternak (47-6, 31 KO) wrócił już do ojczyzny po walce o tytuł mistrza świata w boksie. Piękne obrazki na lotnisku, gdzie Polak został przywitany oklaskami. ”Master” był naprawdę bliski spełnienia marzeń, bowiem do czasu skończenia prowadził i kontrolował pojedynek z aktualnym championem federacji WBO w wadze junior ciężkiej –  Chrisem Billamem-Smithem (19-1, 13 KO). 

Masternak

Walka ostatecznie zakończyła się bardzo nieszczęśliwie. Anglik nie unikał brudnego boksu. Było sporo klincz, a w nim przepychanek. Niewykluczone, że jedna z tych sytuacji bądź mocne uderzenia na korpus spowodowały poważną kontuzję naszego reprezentanta, który nie był w stanie wyjść do ósmej odsłony.

Masternak ma nadzieję na rewanż z mistrzem – o czym napisał w mediach społecznościowych.

To nie był odgłos mojego złamanego żebra, ponieważ żebro mam całe. To co słyszałeś, to zgrzyt twojej szczęki po każdym moim prawym lub lewym. Przestań pisać głupoty, bo do 7-ej rundy obijałem Cię jak dzieciaka. Moja kontuzja to był twój fart i wiesz bardzo dobrze, że pas powinieneś stracić” – napisał Masternak.

Zarówno moi jak i twoi kibice chcą rewanżu. Widziałem komentarze pod twoimi postami, twoi rodacy domagają sie rematchu, dasz im to? Bo ja jestem gotów. Zaleczę kontuzję i jestem gotów po raz drugi wejść z Tobą do ringu i zabrać Ci pas” – dodał Masternak

Masternak: Mam najlepszych na świecie kibiców!

Na profilu dziennikarza Przemysława Osiaka pojawiło się nagranie z przyjazdu Mateusza Masternaka. Polak na lotnisku został przywitany oklaskami.

Mam najlepszych na świecie kibiców!!!!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Jesteście wielcy! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Na hali, na lotnisku i w samolocie, na ulicach, na instagramie i fb🔥
To co się działo przed walką i to co się dzieje teraz, to kosmos🔥🔥🔥🔥
Dziękuję Wam rodacy, to dla Was, dla naszego kraju wychodzę do ringu i teraz dostaje najpiękniejsze podziękowanie.
Wasz szacunek i uznanie, to wartość bezcenna🇵🇱 – napisał Masternak

Mateusz Masternak – powitanie na lotnisku we Wrocławiu po walce o mistrzostwo świata WBO

Wrocław, lotnisko, godzina 23:57 – kibice witają Mateusz Masternak po dramatycznej walce o mistrzostwo świata WBO z Chrisem Billamem-Smithem 💪🥊

Posted by Przemysław Osiak dziennikarz on Monday, December 11, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis