MMA PLNajnowszeKSWPiękna inicjatywa! Po raz pierwszy w historii KSW pas do zdobycia będzie nie w klatce, a na licytacji!

Piękna inicjatywa! Po raz pierwszy w historii KSW pas do zdobycia będzie nie w klatce, a na licytacji!

Już dziś odbędzie się hitowa gala XTB KSW 89 w Gliwicach, która zapowiada się emocjonująco! Podczas wczorajszej ceremonii ważenia doszło do pięknej inicjatywy, o której już informowaliśmy was dobre parę dni temu. Mistrz wagi średniej Paweł Pawlak (22-4-1) w trailerze zasugerował, aby pas mistrzowski przeznaczyć na cele charytatywne. Pomysł podłapał także jego przeciwnik legenda KSW – Michał Materla (33-9). Tak też się oficjalnie stało!

Materla

W main evencie zobaczymy walkę Salahdine Parnasse (18-1) o trzeci pas mistrzowski w polskiej organizacji. Francuz zawalczy o pas wagi półśredniej z niepokonanym Adrianem ”Bartosem” Bartosińskim (14-0).

Materla szansę mistrzowską dostanie po dwóch efektownych zwycięstwach. Podopieczny Piotra Bagińskiego przed własną publicznością stoczył rewanż po latach z weteranem Kendallem Grove. ”Cipao” po wstępnych problemach znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem. Ostatni pojedynek Michała miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzył się z faworytem bukmacherów – Radosławem Paczuskim. Ponownie reprezentant BT Gym miał ciężki początek, ale zaraz uderzenie z kontry i mamy nokaut!

Brawo!

Tak jak zapowiada! Podczas wczorajszej ceremonii ważenia Paweł Pawlak i Michał Materla podpisali pas, który będzie do zdobycia nie w klatce, a na licytacji. Wojownicy przeznaczyli trofeum na fundację Cancer Fighters oraz córkę Daniela Omielańczuka małą Polcię. 

Wspomnianą licytację zobaczycie [TUTAJ] – zapraszamy do pomocy!

Wyjątkowa sytuacja podczas ważenia💎 Zobaczcie, co zrobili 👀
Paweł Pawlak i Michał Materla

To są prawdziwi mistrzowie 👏

Niesamowita sytuacja podczas ważenia 👏 | XTB KSW 89

Wyjątkowa sytuacja podczas ważenia💎 Zobaczcie, co zrobili 👀Paweł Pawlak i Michał MaterlaTo są prawdziwi mistrzowie 👏Więcej informacji znajdziecie na cancer FIGHTERS Ostatnie bilety na XTB KSW 89 🎫 ebilet.pl

Posted by KSW on Friday, December 15, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis