MMA PLNajnowszeBez kategoriiPeter Aerts pomaga Pedro Rizzo

Peter Aerts pomaga Pedro Rizzo

aerts.jpg
– Z początkiem czerwca przyleciał do Brazylii, trzykrotny mistrz K-1 GP Peter Aerts. Pragnie on pomóc w przygotowaniach do pojedynku Brazylijskiemu zawodnikowi – Pedro Rizzo, który 26 czerwca zmierzy się z Sergei Kharitonovem, podczas II rundy Pride MW GP.

Gamrot - Dos Anjos
  Holender ma głównie skupić się na treningu Muay Thai.  Peter uważa, iż przeciwnik Pedro, to wspaniały fajter, ze znakomitymi umiejętnościami bokserskimi. Jednak ogólnie biorąc, to lepiej w jego oczach wypada Brazylijczyk, który ma tę przewagę nad Sergei’em, że w pojedynkach potrafi zrobić użytek ze swoich nóg w przeciwieństwie do Rosjanina, który rzadko kopie.
  Aerst także w kilku zdaniach odniósł się do swojego debiutu MMA – zadebiutuję w MMA już 6 lipca podczas japońskiej gali Heros. Dam z siebie wszystko, by jak najlepiej wypaść, ale tak naprawde nie wiem na co mogę liczyć, ponieważ walka na zasadach MMA  diametralnie różni się od walki na zasadach K-1. Obecnie chce trochę potrenować Rio, by złapać dobra formę. Pragnę też pomóc Pedro Rizzo w jego przygotowniach i licze również na pomoc z jego strony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis