MMA PLNajnowszeBez kategoriiPequeno spogląda na SENGOKU….

Pequeno spogląda na SENGOKU….

pequeno.jpg

Gamrot - Dos Anjos

… wyjątkowo przychylnie i z wzajemnością.

Na matach MMA nieobecny o pamiętnego czerwca 2008 roku, Wtedy to właśnie zawieszony przez Komisją Stanową Alexandre Pequeno “zawiesił rękawice na kołku”. Pozytywny wynik testu na obecność boldenonu i kara pieniężna sprawiły,że jeden z najbardziej popularnych zawodników luta livre wziął przymusowy urlop.

Oczekując na koniec swojej karencji i planuje powrót do Japonii gdzie rozwijała się moja kariera ( sądzę ,że to właśnie miał na myśli Pequeno mówiąc: I was born there and there I will remain . Tym bardziej ,że jego prime time to przede wszystkim występy dla japońskiej publiczności w shooto ).

Przyszłość Pequeno to Sengoku . Mówiąc to Brazylijczyk ma na myśli featherweight Grand Prix. W turnieju tym Alexandre nie jest jedyną atrakcją , kolejna to min. Marlon Sandro (Nova Uniao) i L.C Davies (American Jiu Jitsu Academy). Cała trójka ma dołączyć do drugiego etapu turnieju w tej kategorii wagowej.

Chcę skoncentrować się na treningu i wygrać GP. Po załatwieniu wizowych formalności będę trenować w ATT – powiedział na zakończenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis