MMA PLNajnowszeBez kategoriiPekin 2010: Na gorąco przed walkami!

Pekin 2010: Na gorąco przed walkami!

Właśnie dostałem informacje dotyczące naszych rodaków biorących udział w Sport Acord Combat Games, które odbywają się w Pekinie:

Gamrot - Dos Anjos

UPDATE:

Irena Preiss i Maciej Polok, Zybi Tyszka i Krzysztof Łukaszewicz w Finałach!

Rafał Czechowski zajął w Pankrationie 7 miejsce, Dudu mówi, że miał bardzo ciężką grupę. Srebrnicki piąty, miał jakieś problemu z brzuchem, więc nie wiem czy nie musiał się w którymś momencie wycofać.

Pobudka, sprawa wygląda następująco, cały turniej w grapplingu rozgrywa się według podziału na dwie grupy i kolejno zwycięzca jednej walczy z drugim miejscem z drugiej i na odwrót, walki te wyłonią pretendentów do pojedynków finałowych oraz  o trzecie miejsce.

Losowanie najlepiej udało się naszej reprezentantce Irenie Preiss, ponieważ jej dwie najgroźniejsze rywalki – Tara La Rosa oraz Shyla Byrd znalazły się w drugiej grupie, tak więc nasza reprezentantka ma duże szanse za medal.

Jeśli chodzi o Łukaszewicza i Tyszkę to także dla nich losowanie okazało się dosyć życzliwe.

Maciej Polok, upatrywany jest przez wszystkich na faworyta turnieju, ale swoją pierwszą walkę stoczy z bardzo mocnym Amerykaninem Thomasem Le Cuyer Jr.

Niestety Srebrnicki Łukasz  w pierwszej walce trafił na bardzo mocnego i doświadczonego Jonathana Friedlanda, który na MŚ w Skale zajął drugie miejsce przegrywając tylko z bardzo mocnym Japończykiem.

Muszę kończyć bo zaraz będzie walczył Rafał!!!

Pozdrawiam

Marcin Dudek

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis