MMA PLNajnowszeKSWPaweł Tyburski zgłasza gotowość! Chętnie zawalczy na gali KSW Epic!

Paweł Tyburski zgłasza gotowość! Chętnie zawalczy na gali KSW Epic!

Paweł Tyburski to bezwzględnie jeden z najlepszych freak fighterów jeżeli mówimy o umiejętnościach sportowych. ”Tybori” jest pewny siebie i zapowiedział, że w tym roku schodzi do kategorii średniej, gdzie będzie dzielił i rządził. To nie koniec, bowiem Tyburski wyjawił, że jest otwarty i chętny, aby wystąpić na zbliżającej się gali KSW Epic.

Tyburski
Foto: 2023.09.02 Krakow Sporty Walki Gala FAME MMA 19 N/z Alberto Simao vs Paweł Ksiezniczka Tyburski Foto Lukasz Sobala / PressFocus

Będzie to dodatkowa gala polskiej organizacji w 2024 roku. Do KSW Epic dojdzie dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach. W main evencie w boksie zobaczymy walkę dwóch legend. Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem ”Góralem” Adamkiem.

Tyburski w ostatnim czasie powiedział, że promocja gali KSW Epic jest słaba.

KSW zazwyczaj nie robi takiej dobrej promocji. Nie cisnę ich, bo to najlepsza federacja jeśli chodzi o zawodowe MMA. Uważam, że nie robią dobrej promocji. Uwaga powiem coś, co może zaboli kogoś, ale nie mam nic, po prostu jestem szczery. Uważam, że walka Adamka z Khalidovem we freakowej federacji byłaby o wiele bardziej sprzedana i bardziej nagłośniona. KSW nie wykorzystuje potencjału strasznie. Ja nawet nie wiem, kiedy jest ta gala!

Tyburski zabiera głos!

Paweł Tyburski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że chętnie zawalczy na gali KSW Epic w formule K-1.

Tak, jak najbardziej, jeżeli chodziłoby o K-1, małe rękawice. W MMA mam pracę do odrobienia, Piotrek ma dobre zapasy i by mógł sprawdzać się w MMA. Jakbym miał godną propozycję, to śmiało chciałbym zawalczyć.

W poprzednim roku podopieczny Przemysława Szyszki stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem. Była to walka w formule K-1 z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem. Tyburski pokazał charakter i wchodził w mocne wymiany, ale przegrał pewnie na punkty.

Tyburski po przegranej z ”Wampirem” wrócił na odpowiednie tory i pokazywał się z świetnej strony. ”Tybori” ponownie przed czasem odprawił Alberto Simao. W ostatniej walce zaś w małych rękawicach zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Tyburski był w świetnej formie i kompletnie zdominował przeciwnika w main evencie PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis