MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Tyburski zabrał głos po ataku na Don Kasjo na konferencji FAME

Paweł Tyburski zabrał głos po ataku na Don Kasjo na konferencji FAME

Paweł Tyburski ostro wypowiedział się o zaatakowaniu Don Kasjo na konferencji prasowej przed sobotnią galą FAME 21: Pretendent. Sprawa ataku mikrofonem i rozcięcia głowy Kasjuszowi Życińskiemu jest szeroko komentowana w mediach.

Paweł Tyburski ostro o zaatakowaniu Don Kasjo
Foto: FAME MMA

Na portalu MMA.PL także pojawiła się informacja i komentarz w tej sprawie. Z atakiem Tyburskiego na Don Kasjo na wczorajszej konferencji przed FAME MMA 21 możecie zapoznać się czytając poniższy wpis:

Paweł Tyburski ostro o zaatakowaniu Don Kasjo na konferencji przed FAME 21: Nikt nigdy mi nie powie, że czegoś nie można!

Teraz do sytuacji odniósł się sam Paweł Tyburski. Freak fighter zwany w tym kręgu “Księżniczką” zamieścił w sieci relację, w której komentuje całe zajście:

“Słuchajcie moi drodzy, nigdy w życiu, nigdy nie dajcie sobie wejść na głowę! Nigdy nie pozwólcie żeby taka za przeproszeniem spierdolina, która dostała trzy razy w łeb ode mnie dalej wypowiadała w moim kierunku słowa, jakie wypowiada. Bał się stanąć ze mną face to face. Dzisiaj też udowodniłem, że jeżeli chcecie coś zrobić w życiu, to to zrobicie. Nawet jak wokół będzie stało stado ochroniarzy. Nikt nigdy mi nie powie, że czegoś nie można. Tak jak w życiu. I powiem Wam tak – jak nie będę miał walczyć, to będę się uśmiechał, każdego dnia. Rano, wstając wieczorem kładąc się do łóżka, że zrobiłem najlepszą rzecz jaką mogłem zrobić.”

Cała wypowiedź Pawła Tyburskiego w całym zamieszaniu z zaatakowaniem Don Kasjo poniżej:

Kasjusz Życiński na gali FAME MMA 21 miał zmierzyć się w walce bokserskiej z Alanem Kwiecińskim. Na ten moment jednak nie wiadomo czy do starcia tego dojdzie. Paweł Tyburski natomiast w sobotę miał zmierzyć się z Michałem Pasternakiem, ale możliwe, że zostanie wyrzucony z FAME MMA za incydent, którego się wczoraj dopuścił.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis