MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Tyburski o Pasternaku: Ja naprawdę wiem, że mam większe umiejętności od Michała!

Paweł Tyburski o Pasternaku: Ja naprawdę wiem, że mam większe umiejętności od Michała!

Paweł Tyburski jest zmotywowany i nie może się doczekać kolejnego pojedynku. ”Tybori” wrócił na odpowiednie tory i ostatnie dwa pojedynki zakończył efektownie przed czasem. Tyburski już nie pierwszy raz wspominał, że liczy w przyszłości na rewanżowe starcie z Michałem Pasternakiem. Niewykluczone, że do tego dojdzie.

Tyburski

”Wampir” najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego grudnia na gali FAME ”Reborn”. Właśnie wtedy dojdzie do jego starcia w formule bokserskiej (małe rękawice) z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

Do starcia Pasternak-Tyburski doszło na gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Starcie odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pasternak zaskoczył wszystkich swoim game planem ułożonym z uznanym trenerem Mirosławem Oknińskim. 

Od samego początku była presja i agresja. Michał nacierał z kolejnymi uderzeniami, a Tyburski nie wyglądał na kogoś kto dobrze się z tym czuje. ”Tybori” pokazywał w tym pojedynku charakter i próbował odpowiadać, ale to było za mało. ”Wampir” po pierwszej rundzie zmagał się z bardzo poważnym urazem, ale mimo wszystko przewalczył cały dystans. 

Była chwila grozy! Pasternak trafił kolanem w punkt i wydawało się, że będzie po wszystkim. Paweł runął na ziemię jak trafiony piorunem. Ostatecznie podopieczny Przemysława Szyszki wytrwał ciężkie chwile. Pasternak po 3-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Tyburski: Ludzie mogą się śmiać, ale…

Paweł Tyburski jest pewny swego! ”Tybori” w rozmowie z FanSportu.pl ponownie wypowiedział się o Michale Pasternaku. Jak widać Tyburski cały czas myśli o potencjalnym rewanżu z podopiecznym Mirosława Oknińskiego.

Tyburski uważa, że w stójce ma większe umiejętności od swojego rywala.

Ludzie mogą się śmiać, ale ja naprawdę wiem, że mam większe umiejętności od Michała. To jak wyglądałem w tej walce, to każdy mądry człowiek będzie widział, że nie byłem przygotowany, ale umiejętnościami nie odstawałem. Jakbym miał formę jak z Kasjuszem, to Michał by się zdziwił. Jest lepszym zawodnikiem MMA, ma lepsze zapasy niż stójkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis