MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Tyburski chce walczyć z Adamkiem: W każdym momencie chciałbym się z nim zmierzyć!

Paweł Tyburski chce walczyć z Adamkiem: W każdym momencie chciałbym się z nim zmierzyć!

Paweł Tyburski jest pewny siebie i wie, że ma odpowiednie umiejętności, aby jeszcze wielu kibiców freak fightów zaskoczyć. ”Tybori” zapewnił, że jest otwarty i gotowy, aby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem. Legendarny pięściarz podpisał kontrakt z FAME i w przyszłym roku ma stoczyć swoje dwie pożegnalne walki.

Tyburski

Warto wspomnieć, że w październiku tego roku portal ringpolska.pl poinformował, że Tyburski jest jednym z kandydatów do walki z Adamkiem. Walka odbyłaby się oczywiście w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Tyburski w ostatniej walce spróbował swoich sił w tej formule, lecz były to małe rękawice. Był to main event PRIME SHOW MMA, gdzie kompletnie zdominował i przed czasem odprawił Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Tyburski zabiera głos!

Tomasz Adamek vs Paweł Tyburski na jednej z gal FAME w 2024 roku? Tego nie można wykluczyć.

Tyburski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że jest otwarty i gotowy na taki pojedynek.

W każdym momencie chciałbym się z nim zmierzyć. Wiem, jaka to jest persona i szanuję, ale nie mam kompleksu. Wiem, że zaraz napisz ”że się odkleiłem”, ale wiem jakim jestem gościem, gdy poświęcam się w 100% (…) Też mi się tak wydaje, że Tomasz będzie walczył jedynie w boksie. Nie chciałby sobie sp***** kariery, że jakiś freak z nim wygrał.

Paweł doznał drugiej przegranej w freak fightach. Była to świetna walka z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Od tego czasu ”Tybori” stoczył dwie walki, które zakończył efektownie przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis