MMA PLNajnowszeBez kategoriiPaweł Słowiński vs. Ray Sefo

Paweł Słowiński vs. Ray Sefo

paweł słowiński

Gamrot - Dos Anjos

Tak, w końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia walki na której tak nam zależało. Paweł Słowiński zmierzy się na K1 WGP Final z weteranem K1, Rayem Sefo.

Wielu z nas liczyło na to, że Paweł weźmie udział w finale GP w Yokohamie dzięki zwycięstwu nad Semmym Schiltem, który jest niepokonany od 3 czerwca 2006, kiedy przegrał z Hong Man Choiem, a jak wieść gminna głosi, walka była ustawiona by wypromować K1 w Korei. Choć początek walki był bardzo obiecujący, Paweł dał się złapać i przyjął kolano na szczękę i przegrał przez KO. Ponieważ nikt nie chciał walczyć ze Schiltem, warunkiem pod jakim Paweł zgodził się na walkę była walka rezerwowa w Yokohamie, której nareszcie mamy oficjalne potwierdzenie!

Ray Sefo to prawdziwy weteran K1 z 50. walkami na koncie. Jego styl jest głównie bokserski, raczej rzadko i słabo kopie, za to ma niezwykle mocne uderzenie. Przekonało się o tym wiele gwiazd, m.in. Melvin Manhoef, Ruslan Karaev, czy Bob Sapp.

Walka może potoczyć się na wiele sposobów. Paweł musi się obawiać tylko prawej ręki Sefo, w każdej innej płaszczyźnie jest od Nowozelandczyka lepszy. No, może poza odpornością na ciosy. Bez wątpienia członek Mr. Perfect teamu będzie używał wielu kombinacji i często kąsił low-kickami. Wątpię, żeby Pawłowi udało się znokautować Sefo, ale na pewno może doprowadzić do TKO.

Jest na co czekać!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis