MMA PLNajnowszePrime MMAPaweł Jóźwiak chce kolejnej walki z Muranem: Poczułem jak bardzo można człowieka skrzywdzić

Paweł Jóźwiak chce kolejnej walki z Muranem: Poczułem jak bardzo można człowieka skrzywdzić

Prezes FEN po cywilnemu znany jako Paweł Jóźwiak chce kolejnej walki z Jackiem Muranem Murańskim. Wszystko przez decyzję sędziów punktowych po ich ostatniej walce na PRIME 7.

Paweł Jóźwiak chce kolejnej walki z Muranem

Przypominamy, że w main evencie gali PRIME 7, która w miniony weekend odbyła się w Koszalinie, Muran pokonał na punkty Prezesa FEN. Werdykt w tej walce zdziwił mocno Pawła Jóźwiaka, który grzmiał, że doprowadzi do zmiany werdyktu, czując się oszukanym.

Według Jóźwiaka, to on dominował Murana i to właśnie jego powinno się wskazać jako zwycięzcę tej konfrontacji bokserskiej.

Paweł Jóźwiak chce kolejnej walki z Muranem: Poczułem jak bardzo można człowieka skrzywdzić

Teraz Jóźwiak zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym znowu atakuje sędziów punktowych oraz deklaruje chęć stoczenia kolejnej walki z Murańskim:

“Prawdziwy zwycięski team sobotniego Main Eventu 👊

Uważam, że jestem zwycięzca tej walki, ponieważ sportowo byłem zwyczajnie lepszy oraz zadałem więcej mocnych ciosów na głowę powodujących obrażenia na moim rywalu. Jakby tego nie punktować wygrałem wszystkie 3 rundy. Potwierdzają to na dziś wszyscy fachowcy analizujący zapis video 🙂

Nikt nie jest mi w stanie tego zwycięstwa mi odebrać!

Po 10 letniej pracy promotora poczułem na własnej skórze jak bardzo można człowieka skrzywdzić wypaczając wynik sportowej rywalizacji wg własnego uznania. Teraz już wiem, jaki ból czuli moi zawodnicy, którzy nieraz nie zgadzali się z werdyktami sędziów. Z tej życiowej lekcji z pewnością wyciągnę odpowiednie wnioski.

Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali i mnie wspierali 🫡

PS. Teraz gdy już ochłonąłem , doszedłem do wniosku że jedyne na czym mi zależy to jak najszybciej doprowadzić do ponownej walki z Murańskim ! Tym razem nie zamierzam zostawiać nic w rękach sędziów!”

Prawdziwy zwycięski team sobotniego Main Eventu 👊Uważam, że jestem zwycięzca tej walki, ponieważ sportowo byłem…

Posted by Paweł Jóźwiak on Sunday, January 21, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis