MMA PLNajnowszeBez kategoriiPaulo Filho: nie jestem prostytutką!

Paulo Filho: nie jestem prostytutką!

Gamrot - Dos Anjos

Zaprzyjaźnione mmaniacs.pl, a konkretnie postrach forum szczur4 zrobił pigułę z wywiadu, który przeprowadziło brazylijskie Tatame z Paulo Filho. Czek diz aut:

  1. przygotowuje się do walki 12 grudnia z Chael Sonnen, podczas WEC 31, bedzie to pierwsza obrona pasa przez Filho.
  2. w przygotowaniach pomagają mu m.in. Ricardo Arona i Rodrigo Minotauro
  3. o przeciwniku: jest twardy, ma dobre zaplecze zapaśnicze, ale nawet jak sprowadzi go na plecy to będzie mial dla niego niespodziankę. Teraz nie weźmie przed walką środków nasennych i będzie w pełni gotowy do walki.
  4. Filho waży obecnie 93kg, zaczyna zrzucać wagę na krótko przed walką co nie powoduje osłabienia.
  5. podpisał kontrakt z Team Link, zachwyca się Napao, nie ma nic przeciwko Thiago Silvie, który również jest w tym samym teamie, twierdzi, ze jest materialem na mistrza.
  6. Napao vs. Fabrício Werdum – przewiduje wojnę, nie chce typować zwycięscy, ale ma nadzieję, że będzie to swietna walka
  7. Anderson Silva vs Dan Henderson- stawia na zdecydowane zwycięstwo Andersona, Silva jest jego zdaniem w tej kategorii niedopokonania.
  8. miał propozycje treningów z Chuckiem, ale ją odrzucił, nigdy nie będzie trenował z amerykaninem który ma walczyć z jego rodakiem, nie jest prostytutką.
  9. Liddell vs Wanderlei- jeśli Silva wda się w pojedynek w stójce to polegnie, recepta na Lidella to sprowadzic go na ziemie i tam uderzać.
  10. na koniec zapytany o M1 mowi, ze jak skończy mu się kontrakt to rozważy propozycje, jest zawodnikiem bjj a amerykanie preferują zawodników walczących w stójce, ale ma nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości będą podziwiać jego umiejetności.
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis