MMA PLNajnowszeUFCPaulo Costa zaatakowany podczas gali UFC 294! Brazylijczyk musiał być ciągle czujny! [WIDEO]

Paulo Costa zaatakowany podczas gali UFC 294! Brazylijczyk musiał być ciągle czujny! [WIDEO]

Paulo Costa (14-2) nie tak wyobrażał sobie ten weekend w Abu Dhabi. Brazylijczyk miał wystąpić w co-main evencie hitowej gali UFC 294, gdzie zmierzyłby się z Khamzatem Chimaevem. Costa ostatecznie wypadł z pojedynku. Paulo pojawił się na gali, gdzie walczył ze skaczącą grupą niezidentyfikowanych widzów, którzy próbowali dopaść pretendenta do tytułu UFC w wadze średniej.

Costa

“The Eraser” po długich spekulacjach dogadał się z amerykańskim gigantem. 31-latek w ostatnim starciu przerwał gorszą serię. Warto jednak zaznaczyć, że były to przegrane z takimi zawodnikami jak Israel Adesanya oraz Marvin Vettori. 

Ostatni pojedynek Costa odnotował w sierpniu poprzedniego roku, gdy na gali UFC 278 jednogłośną decyzją sędziów pokonał powracającego Luke Rockholda.

Zamieszanie!

Takie powstało w pewnym momencie na gali UFC 294. Paulo Costa walczył ze skaczącą grupą niezidentyfikowanych widzów, którzy próbowali dopaść Brazylijczyka.

Sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Szybko zareagowała ochrona.

Wspomniana sytuacja:

Chimaev ostatecznie w co-main evencie zmierzył się z byłym mistrzem wagi półśredniej – Kamaru Usmanem. ”Borz” po większościowej decyzji sędziów wygrał z Nigeryjczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis