MMA PLNajnowszeUFCPaul Felder nie bez kłopotów ubija Charlesa Oliveirę w drugiej rundzie [WIDEO]

Paul Felder nie bez kłopotów ubija Charlesa Oliveirę w drugiej rundzie [WIDEO]

Paul Felder (15-3) pomimo początkowych trudności ostatecznie pokonuje Charlesa Oliveirę (22-8,1 N/C) przez nokaut w drugiej rundzie.

Oliveira szybko przeniósł pojedynek do parteru i podjął próbę duszenia przeciwnika. Stosunkowo długo odcinał dostęp tlenu swojemu rywalowi, jednak temu w końcu udało się wydostać z trudnej sytuacji. Brazylijczyk spróbował potem również dostać się zza plecy rywala, jednak Felder umiejętnie zrzucił go z siebie i zakończył rundę w dominującej pozycji w parterze.

Początek drugiej rundy również należał do Feldera, który trafiał mocnymi ciosami z klinczu. Po jednym z nich Oliveira osunął się na matę oktagonu.  Felder umiejętnie rozbijał przeciwnika z góry, choć ten również nie pozostawał bierny z dołu m.in poszukując skrętówki. Na minutę przed końcem rundyFelder przyśpieszył jednak tempo i po kilku łokciach w parterze sędzia przerwał pojedynek.