MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiPatryk Kaczmarczyk vs Denis Załęcki? Zapewnia: Jeżeli naprawdę źle mi by poszło w KSW…

Patryk Kaczmarczyk vs Denis Załęcki? Zapewnia: Jeżeli naprawdę źle mi by poszło w KSW…

Patryk Kaczmarczyk (11-2) ma za sobą najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Zawodnik z Radomia ma nadzieje, że dostanie szansę mistrzowską. Patryk często wspomina o potencjalnym rewanżu z Robertem Ruchałą (9-1). Kaczmarczyk wypowiedział się także o potencjalnej walce w freak fightach, a konkretnie o starciu z dużo cięższym Denisem ”Bad Boyem” Załęckim.

Kaczmarczyk

25-latek ma aktualnie serię trzech zwycięstw z rzędu. Kaczmarczyk w ostatnim pojedynku sprawił dużą niespodziankę, gdy w main evencie KSW 88 w Radomiu pokonał faworyzowanego Daniela Rutkowskiego.

 Kaczmarczyk już na początku walki zszokował wszystkich, gdy kolanem z wyskoku posłał przeciwnika na deski. Rutkowski w tym pojedynku miał więcej ciężkich momentów, bowiem był ponownie na deskach tym razem po high kicku. Patryk po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kaczmarczyk zabiera głos!

Patryk Kaczmarczyk w freak fightach? W rozmowie z FanSportu.pl padło pytanie o potencjalne starcie z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim.

Kaczmarczyk wyjawił w jakiej sytuacji jego walka z Załęckim byłaby możliwa.

Wiadomo, że Denis to nie jest osoba, do której pałam sympatią, aczkolwiek może nie powinienem pisać takich tekstów. Napisałem, że trochę jak Marcin Najman, bo sytuacja była podobna, bo go kopnął. Ja napisałem, że jak Marcin Najman (…) W walce z Omielańczukiem też psychika nie wytrzymała i musiał uciec, no nie ma innego wytłumaczenia. Jeżeli chodzi o walkę, to jeżeli naprawdę źle mi poszło w KSW i miałbym pójść do freaków, to chętnie bym taką walkę stoczył i nie ma z tym problemu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis